Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanulo kutyust megéri venni?...

Tanulo kutyust megéri venni? Tetszik, kihasználják a gyerekek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen idős babád van... az én kisfiam 7 hós, ajándékba kapta, szereti ugyan, nagyon jól eljátszik vele, de még nem "rendeltetésszerűen" használja. Később biztos jobban ki tudja majd használni. Magamtól biztos nem vettem volna meg, mert sztem még kicsi hozzá, ugyanúgy elvan az összes többi játékkal is.
2011. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam (15 hónapos) nagyon szereti, minden nap játszik vele, ölelgeti, birkózik vele.
2011. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2.5 éves,kb. 8 hónapos volt amikor kapta.Ha 5x volt a kezében,sokat mondok(remélem a kistesó hasznát veszi majd).De nem egyformák a gyerekek...
2011. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk a másfél éves fiúnknak. Nem igazán játszik vele. Egyenlőre. Aztán lehet, hogy majd megszereti.
2011. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6hónapos lányomnak vettük karácsonyra,ha meglátja felcsillan a szeme és ha bekapcsolom akkor mosolyog.még nem játszik vele úgy ahogy kellene,de elbirkózik vele,és szívesen tömi a szájába a fülét.
2011. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi 4 hósan vettük a babámnak.Picinek is szerette nagyon:) most 17 hósan is imádja:)!Szerintem nagyon megéri megvenni.
2011. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 8 hónapos,és most Karira kapta!!

Nálunk ugyan az ,mint az egyik előttem szóló!!:)

Ha meglátja felcsillan a szeme,és ha bekapcsoljuk nevetgél..és szintén imádja rágicsálni a fülét!! :D

2011. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!