Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A F. P. sütifaló bödönt és...

A F. P. sütifaló bödönt és tanuló kutyust hány hónapos korig tudják használni a babák?

Figyelt kérdés
2 éves születésnapra még megéri venni? Köszia választ!
2011. okt. 20. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hónaposan kapta mindkettőt. Most 16 hónapos és még mindig napi szinten előveszi. Havonta csak 1-2 napra rakja félre. Nagyon szereti mindkettőt, a kutyus dalaira imád táncolni.
2011. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem.A bödön helyett valami más kirakót,a kutya helyett esetleg Fp robot.
2011. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem már kicsit késő megvenni, bár nem tudom fiú-e vagy lány - nekem 2,5 éves fiam van, a sütisbödönt heti 1-2x a kutyust kicsit többször előveszi, de már nem nagyon köti le - ő másfél évesen kapta, akkor nagyon sokat játszott vele

most már inkább autókkal játszik, mesekönyv, kirakó, babalaptop, ilyesmi köti le

olyan babalaptopot ajánlanék inkább, ami kimondja a számokat, betűket - a fiam 2 évesen kapta, mai napig minden nap játszik vele és erről tanulta meg önállóan a számokat és a betűket - felismeri, mondja őket és elszámol 10-ig, nagyon hasznosnak tartom

2011. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én 21 hónaposom még nem tudja a bödönbe rendesen berakni a formákat, kb 10 hónapja van meg.

De szerintem annyi pénzért olyat vegyél, amit nem kicsiknek ajánlanak.

2011. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fiam szinte 2 éves (1 hét múlva). Sütifalót most kaptunk kb. 2 hete a barátnőmtől kölcsön, hát elég gagyi. A fiam szereti pedig a formabedobót, de ez egyáltalán nem köti le, pláne, hogy kb. 3 perc alatt rájött, hogy ha megnyomja a forma helyén a gombot, akkor is zene van.

Az FP kutya nála most éppen nem sláger, de hosszú hónapokig az lesz.

Amit viszont jó szívvel tudok ajánlani (ezt is a barátnőmtől kaptuk kölcsön):

[link]


A mienkben nem ilyenek a formák, de nem is az a lényeg. Egyszerűen letehetetlen, nagyon bejött. Nem egy játékhurcolós fajte, eddig csak az FP kutyát és a könyveket kellett cíbolni magunkkal, de most ezt kell(ene) vinni. A lakásban ott van a kulcsos cucc, ahol mi is!

2011. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!