Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kisfiam náthás,...

2,5 éves kisfiam náthás, nagyon folyik az orra, már baja nincs. Otrivint fújok az orrába, de nehezen tudja csak kifújni és nem teljesen. Mit tehetek, hogy segítsek neki? főleg alvásnál van gond.

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld orrszívóval. Én még a baby luuf balzsamot szoktam este a hátára kenni (2 éves) ha beteg. Most a lányom is náthás, folyik az orra és köhög. Mind a két gyerkőc (2 éves és egy 9 hónapos). :( Ma volt a gyerekdoki, orrspray, orrszívás, c-vitamin, lándzsás utifű köptető. Ha lázuk lesz, akkor kell újra megnézni, nincs-e szövődmény. Mondjuk mind a kettő csúnyán hörög és köhög (ezért hívtam a dokit, nehogy tüdőgyulladás legyen).

Jobbulást!

2011. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az Otrivin sz.atr sem ér! Mi már évek óta a Nasik-ot használjuk. Nincs róla reklám,de magáért beszél!! Próbáltad neki kiszívni?
2011. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elírtam bocsi: Sz.art sem ér!
2011. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A baby luuf balzsam eszembe sem jutott, pedig itt van a szekrényben..... Köszi!

Igen, szívtam is, sok kijött, csak nem igazán hagyja, birkóztunk egyet... Majd megnézem azt a másikat.

2011. dec. 12. 16:34
 5/5 fotucsok ***** válasza:
Mi a béby sterimarral befújunk, utána orsziporszival kiszívunk, majd NAsivin-nal (2-6 évig) a teljesen kitisztított orba újra befújunk. A nasivin-t csak max 5 napig lehet használni folyamatosan. Ki vagyok művelve, mert szeptember (bölcsikezdés) óta 2-szer volt középfülgyulladása, mert a bölcsiben ráment a taknyosság a fülére.
2011. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!