Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz gond ha abbahagyom...

Nem lesz gond ha abbahagyom az utrogestan szedését? Pár napon belül töltöm a 13. hetet, a dokimhoz 2 nap múlva megyek, még előtte elfogy teljesen a gyógyszer.

Figyelt kérdés
Telefonon azt mondta az orvos, hogy ha elfogy nem kell több, hanem szedjek magne b6-ot. Eddig napi 2x2 utrot használtam, a végére lecsökkentettem napi 2x1-re, és pár napja kissé feszül fájdogál a hasam, meg néha mintha meg akarna jönni. Nagyon aggódom. Itt mindenfélét olvasok, olyat is hogy csak a 12. hétig kell mert utána már a méhlepény veszi át a szerepét, de olyat is olvastam, hogy valaki 14-16. hétig is használta. Nem értem a dokim miért nem ír ki még egy adagot a biztonság kedvéért, ugyanis volt már egy vetélésem. Szerintetek gond lesz ha leállok vele?
2011. márc. 1. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, és 2 nap múlva kérdezz rá. Nekem is abba kell hagynom, de még van gyógyszerem, azt mondta a dokim, hogy szedjem be mind, csökkentve az adagot. Én most kezdtem a 12. hetet, így még kitart 3-4 hétig is. Megígérte, hogy nem lesz baj, biztos igazuk van :)
2011. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kellett szednem, napi 2x1-et, de vele párhuzamosan elkezdtem szedni a magnéziumot. Szerintem kezd el nyugodtan szedni a magnéziumot már most, az utrogestant pedig hagyd el nyugodtan, nem lesz semmi gond! Boldog babavárást, és ne aggódj, nem lesz semmi baj!
2011. márc. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. bízom benne, hogy nem lesz gond. Azért ezt még átbeszélem az orvossal, de ha azt mondta elhagyhatom akkor hiszek neki, mindenesetre jó lett volna nekem is marad még vagy 2 hétre való csak hogy megnyugodjak. MA elkezdtem a magnéziumot. Egyelőre még csak napi 2 szemet fogok, de nem tudom elegendő e.
2011. márc. 1. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a 23. hétig kellett szednem, még csak két napja hagyhattam abba, de biztonság kedvéért felírt a dokim még egy adagot hátha görcsölnék...egyenlőre (kopp-kopp-kopp)semmi...szóval úgy látom ez nagyon különböző..

Amúgy nekem napi 3x2 magnéziumot is kel szednem úgy a 10. héttől...


23+2 hetes kismami:)

2011. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!