Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Folyton leveszi a zoknit a...

Folyton leveszi a zoknit a fiam. Megoldás lehet ha harisnyát és rá rövidnadrágot kap itthonra?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy azt is le tudja venni, ha akarja, csak nem két másodperc. És emellett ez kicsit bünti is lenne. 5 éves.
2011. dec. 13. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
5éves? Akkor hagyd, ha majd fázik a lába fel fogja venni a zoknit. Egy 5 évessel azért már sok mindent meg lehet beszélni. Pl. most vegye fel, de fürdés előtt rohangálhat egy kicsit meztelenül, (az enyémek mindig ezt teszik) vagy papucsot vegyen, vagy csak akkor kap valamit ha felveszi ... te tudod hogy tudsz a gyerekedre hatni, de ha ilyen kis dolgokban szófogadatlan akkor mi lesz később?
2011. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
5 éves gyerek az nem baba már, meg kell vele beszélni, kérdezd meg tőle miért veszi le, lehet hogy kényelmetlen neki, melege van, vagy ilyesmi.
2011. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Az én kisfiam még csak februárban lesz két éves, de már két hónapja nem veszi le a zokniját! Meg tudtam vele értetni, hogy megfázik, ha folyton lehúzza! Szerintem az ötéves gyereknek meg pláne, meg kell értenie, ha meg nem akkor, ahogy az előttem szóló írta, majd felveszi ha fázik a lába!
2011. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5 éves??? Nem kell bünti, ennyi idősen már önállóan öltözik-vetkőzik egy gyerek. Majd felveszi, ha akarja, ha fázik. Ne foglalkozzál vele.
2011. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Adj rá mamuszt. Vagy azt is levenné?

Szerintem egy 5 éves fiút ne járass még otthon sem egy szál harisnyában, ennyi idősen ez már elég megalázó.

2011. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem meg teljesen jó a harisnya rövidnacival otthonra. Legalább is a fiam is abban van otthon, ő is levenné a zoknit, azt mondja, hogy idegesíti, állítja, hogy lecsúszik (én mondjuk nem úgy látom).

Mezítláb nem hagynám mászkálni, ahhoz hideg a padló, bármennyire is állítja, hogy nem fázik a lába, de érezni, hogy hideg, ha mégis úgy van.

2011. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
a harisnya jó megoldás lehet rá
2012. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!