Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Harisnyát adtok már a kicsire?...

Harisnyát adtok már a kicsire? Kb hány fokban kell?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ma reggel a 4 és fél éves lányomra nagy harcok árán ráküzdöttem nadrág alá a harisnyát. Igaz biciklivel mentünk oviba és itt csak 7 fok volt. Az oviban persze levettük, de szóltam, hogy levegőzésnél adják rá, mert hamar megfázik.
2011. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

2évesemre azért adok, mert mindenhová leül, és nem akarom, hogy felfázzon, meg farmer alá nem árt.

A csajosomra(8hónapos) is adok, bár neki inkább azért mert szökik a zokni:)

2011. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 hónaposom harisnya+nadrágban négykézlábal épp a homokozóban apja felügyeletével :)
2011. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fotucsok ***** válasza:
2,5 éves, és van polár béléses nacink, az alá nem adok. De egy régi harisnyát elvágtam kisnadrágnak, és azt aláadom, mert ül a motoron meg itt -ott. Ha farmert lenne csak rajta, adnék alá harisnyát.
2011. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mi 7 fokban indultunk el reggel.

a 3 évesemen vékonyabb harisnya + vastagabb kordnadrág volt, a 1.5 évesemen meg vastag harisnya és vastag kordnadrág (ő babakocsiban ült, a nagy meg sétált végig, gondoltam nem árt ha a kicsin vastagabb cucc van - és még így is tapogatta a lábaszárát, hogy "ideg-ideg", úgyhogy ráborítottam a kistakaróját is. Kb 30-40 perc múlva indultunk vissza az oviból, akkor már kisütött a nap és a kabátját is ki kellett nyitni, olyan jó meleg lett a reggelihez képest :-) )

2011. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mi nemrég értünk haza,amikor elindultunk sütött a nap,ezért nem adtam rá harisnyát,de nagyon fújt a szél,ha tudom akkor adok rá. Még én is fáztam :( Csalóka nagyon az idő. A hőmérő 16 fokot mutatott,de kint meg lehetett fagyni.

Köszi a válaszokat.

2011. okt. 14. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!