Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól vitted le a gyerekede...

Mikortól vitted le a gyerekedet játszótérre?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól szokás játszótérre vinni a gyereket? :)

2011. dec. 14. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
8-9hóstól a fiamat. Kislányom is már fél éves korától elhintázgat, míg fiam játszik.
2011. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7 hónapos korától, ekkor már szépen tudott ülni így hintáztattam sokat.
2011. dec. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Azért kérdezem, mert a 15 hónapos "sógoromat" nem viszi le az anyukája sehova, csak akkor van levegőn, ha boltba mennek. Gondoltam rá, hogy párommal levihetnénk időnként, hogy megismerkedhessen a játékokkal, kisgyerekekkel lehessen stb., csak kicsit furán érezném magam. :)
2011. dec. 14. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Mióta ülni tud, viszem. Eleinte hintáztunk, mostmár mindenfélét játszunk.
2011. dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vidd le, szerintem élvezni fogja. :) Főleg, ha nincs hintájuk.
2011. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elsővel 7-8 hóstól, de csak hintázni.

Második szegénykém már újszülött korától járt... (22 hó különbség).

Első 7-8hótól hintázott, utána pár hónap szünet volt, mert jött a tél, aztán 14-15 hótól megint csak hintázni, mert még hideg volt, utána már motorozni meg már homokozni is.

Második 5-6 hósan már hintázott (szépen tartotta magát, meg jók azok a kis bébihinták), amúgy általában aludt a babakocsiban v meitaiban, amíg a nagytesó játszott. Kb 10 hósan már leraktam homokozni is őt, és nagyon élvezte.

2011. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8-9 hónaposan mentünk először bár akkor nagy hó volt tehát homokozni meg hintázni nem tudtunk.Úgy igazán játszótérre 12 hónaposan mentünk amikor először ment be a homokozóba a többi gyerekhez....másnapra olyan beteg lett,hogy kórházba kerültünk.Mikor meggyógyult továbbra is jártunk a játszótérre de ritkábban és leginkább hintázni.
2011. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom már 4 hósan odavolt, ha gyerekeket látott. Ha nem voltak gyerekek az utcán, akkor a járókelő felnőttekkel próbát"kapcsolatba lépni". Kiabált, mosolygott, nyujtogattak feléjük a kezét. Közel van hozánk a játszótér, főlega arra sétáltam vele 3-4 hetes korától. Fél évesen hintáztattam(mivel 5,5 hónapos korától stabilan ült). 10 hósan már a homokozóba is betettem, miután észrevettem mennyire élvezi a homokban turkálni. Még nem járt de, már felmászott a csúszdára. Mögötte és mellette voltam. 1 évesen kezdett el járni, de 2-3 hét múlva már sebesen motorozott. 1,5 éves korában azt mondta a gyerekorvos, hogy olyan a mozgása, mintha már 2 éves múlt volna. MAGYARÁZAT: mivel hipoton volt engedtem és ösztönöztem a mozgásra, dícsértem. A játszótéren látta a nagyobbakat és vágyott rá, hogy utánuk csinálja. HASZNOS DOLOG A JÁTSZÓTÉRRE MENNI.
2012. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!