Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyerek elfelejti...

2 év körüli gyerek elfelejti ha rákiabálnak úgy hogy sírva fakad és még rá is ütnek 2-szer?

Figyelt kérdés
Barátnőmnél voltam és a kisfia elkezdte szétcsócsálni a pogácsát és összemorzsázta az ágyat. Barátnőm kikelt magából elkezdett vele ordibálni és rávágott a fenekére aztán betette a kiságyba és ott is rácsapott egyet. Utána sírva fakadt barátnőm és mondta hogy nem tudja mi lehet vele, teljesen elveszti az eszét pedig imádja a kisfiát. Az igaz hogy ő van mindig a gyerekkel, nincs segítsége. Őt is sajnálom ahogy ott sírt és bántotta a bűntudat. Mondta is hogy ezért megbünteti a sors és undorodik magától. Mi a véleményetek?
2011. dec. 15. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
magne b6
2011. dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
vagy sedatif PC
2011. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az hogy elhiheted hogy ha elötted ilyet tettet akkor ez napjában többször elöfordul és nem, nem felejti azt el, mert állandósult.


a legrosszabb hogy ebben fog felnöni és ugyan ezt fogja tovább adni elöször a feleségének majd a gyerekének. neki normál lezs hogy üsse a gyereket.

2011. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szegény! Nagyon együtt tudok vele érezni. Sok pici dologból hamar összejön egy üvöltés! Én most elkezdtem szedni magnéziumot B6-vitaminnal,úgy vettem észre,hogy segít.

Bár az,hogy megengedi neki,hogy az ágyon egyen,utána meg leszidja nagyon nem szép. Én azt szoktam ilyenkor gondolni,hogy inkább a morzsát porszívózom,mint egy krémes trutyit kelljen sikálnom!

2011. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az en lanyom 2,5 eves. Alapjaban veve nagy turelmem van, de mindenkinek elborulhat az agya. Nem vagyok a veres hive, meg az ordibalase sem.

De elofordult mar sajnos.

Mivel a baratnod (ugy, mint en) egesz nap, mindig a gyerekkel van, vszinu szeretett volna egy kis tarsasagot, amit ugye elszurt a kisfiu es azert borult el az agya.

Remelem azert nem tul gyakran fordul ez elo....


AMugy igen, Magne B6. Allitolag jo.

2011. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is 2 éves a legkisebb,égedelem kisfiú,de nem verem,bár nekem is kivannak az idegeim.

Sajnálom a kisfiút,mert ez csak rosszabb lesz!


4 gyerkőc anyukája

2011. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én semmire nem emlékszem két éves koromból.Ti igen?
2011. dec. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

Az, hogy valakinél olykor elszakad a cérna, szerintem normális, mással is előfordul. Olyan szerintem nincs, hogy egy anya soha, még véletlenül sem kiabál vagy csap a fenekére a gyerekének, szerintem ez mindenkinél előfordul. Mondjuk az, hogy közönség előtt is megcsinálja, már aggasztóbb, mert valóban azt jelentheti, hogy akkor ha magukban vannak, még inkább megtörténik.

Az már csak a magánvéleményem, hogy ha egy nő nem bír egyetlen gyerekkel egyedül, kösse fel magát, nehogy már segítség kelljen, mert nem boldogul másként! Nekem sincs segítségem, van viszont egy hároméves és egy 16 hós gyerekem, meg egy 14 hetes pocaklakóm, meg egy mindig dolgozó, sokat utazó, napokig itthon sem lévő férjem. Nem mindig egyszerű az élet, de ha visszagonolok, mennyire ráértem amikor még csak egy gyerekem volt..... Szóval arra nem kéne fogni a kiborulást, hogy egyedül van a gyerekkel, mert az anyák nagy többsége egyedül van, sokszor több gyerekkel.

2011. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam is fordult már ilyen elő egyszer vagy kétszer.

Amúgy elfelejti szerintem, de persze ha ez mindennapos akkor azért romlik rendesen a kapcsolatuk.

A segítség az jó lenne, mert akkor tudni kicsit egyedül lenni, kikapcsolódni.

2011. dec. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!