Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Disney On Ice-ról tapasztalatok?

Disney On Ice-ról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

5 éves kislányomat visszük vasárnap az előadásra, remélem leköti majd, végig tudja ülni.

Milyen idő van az arénában, hogy öltöztessem fel? Anyukám szerint hideg van, én pedig csinos szoknyát gondoltam ráadni harisnyával, de lehet,hogy fázna úgy?


2011. dec. 16. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon fog tetszeni neki :) Mi két évvel ezelőtt voltunk, épp 5 éves volt az én lánykám is.

Ami az öltözéket illeti: fázni fog a szoknyába :( bár attól is függ, hol ültök. Mi egész elől voltunk, a jéghez közel, még a kabátot is ráterítettem a csajszim lábára, pedig nadrágba volt.

Ja és a szünetekbe lehet venni Disney relikviákat, úgy hogy pénzt vigyél (ne keveset :)

szép vasárnapot nektek!!!

2011. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. dec. 16. 19:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, a 105-ös sorban, F szektorban fogunk ülni. Azt hiszem az nincs túl közel.
2011. dec. 16. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!