Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, ha a 18 h kislányo...

Mit tegyek, ha a 18 h kislányom éjjel többször is arra ébred, hogy kifliben a rácsos ágy egyik végébe van beszorulva?

Figyelt kérdés

Legalább 3-4-szer felébred, nehezen alszik vissza. Mivel hálózsákban van, ezért legalább a lába nem akad be.


Sok helyen olvastam, hogy ilyenkor már le-le cserélik a rácsos ágyat gyerekágyra, védővel.

De sztem ehhez még nagyon pici. Rögtön kiesne, egy percig sem maradna bent onnantól kezdve.

??????


2011. dec. 17. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha lecserélnétek a rácsos ágyat, akkor is ugyanez lenne a helyzet, hogy a végébe szorul, hiába nagyobb az ágy. Volt egy idő, amikor én is ezen gondolkoztam, hogy lecserélem, mert az én lányom is ezt csinálta. Valamiért nem aludt jól, forgolódott, hánykolódott, azt hittem hogy kicsi neki az ágy, de később rájöttem, hogy a foga miatt forgolódott. Amikor kijöttek a fogai, újra szépen aludt, szinte ugyanott ébredt ahova este letettem. Én még azóta sem cseréltem le a rácsos ágyat, pedig már 2.5 éves, mert azóta szépen alszik benne. Majd fél év múlva tervezem, remélem addigra okosabb is lesz, és kimászkálni sem fog belőle 5 percenként.


Amúgy nálunk többször volt, hogy áthoztuk éjjel hozzánk a nagy ágyba, de még a 180 centi széles ágy is kicsinek tűnt neki, annyit mozgolódott, ebből gondoltam, hogy nem az ággyal lehet a gond.


Vagy még azt is kipróbálhatod, hogy nem adsz rá hálózsákot, hanem vmi meleg pizsit, mert a hálózsák is zavarhatja a mozgásban.

2011. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet. Ráadásul éjjel sokszor koppant a feje a rácsban. Most az utazóágyában alszik!
2011. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!