Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lilly baba dalok - színvonalasak?

Lilly baba dalok - színvonalasak?

Figyelt kérdés
Szereti a gyereked? Mint zene, mint szöveg, szerinted igényes? Már úgy értem, a maga műfaján belül, mert ugye, ez egy gyerek disco zene, más a funkciója, mint a Ghymes - nek, Kalákának.
2011. dec. 17. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele gond, a másfél éves lányom táncikál rá,amúgy nekem is tetszik.Az hogy igényes e a szövege,sosem figyeltem babáknak való,tehát annyira nem komoly:-)
2011. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem a hideg ráz tőle....pedigg van gyerekem,de inkább maradunk a klasszikusabb gyerekdaloknál.
2011. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szörnyű, de mama kapott egy CD-t az egyik kollégájától, azóta imádja a kisfiunk. Mi itthon csak franciául vagyunk hajlandóak hallgatni, de már franciául is eszembe jut a szöveg, akár éjjel is! :-)

De hogy mennyire színvonalas? Egy száma biztos van, ami az, mert a férjem mondta, hogy talált egy jó számot.

szeretném megköszönni neked, hogy így tetted fel a kérdést, hogy benne van, hogy MÁS a funkciója, mint pl. a Kalákának. Ahogy Jókait és Rowlingot sem lehet összehasonlítani, pedig a maga műfajában mind a kettő tökéletes.

Az én kisfiam is imádja a minimaxos dalokat, mondókákat, mi ketten csak azt hallgatunk együtt, meg Halász Juditot, Kalákát. (Én a Ghymesért nem vagyok oda, bocsi). De az apjával mindenféléket hallgatnak, néznek a Youtube-on, amit én jónak tartok, hiszen az erkölcsi nevelés és ízlésnevelés nem arról szól, hogy csak a mi általunk jónak tartott dolgokat mutatjuk meg a gyereknek, hanem arról, hogy megtanítunk neki különbséget tenni.

2011. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A lili baba dalok szörnyűk??????

Biztos hallottatok már belőle?Olyan vicces szövege van, jó a dvd-je.A gyerekek szájtártva nézik.

2011. dec. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen hallottam,és ezért tudom h SZÁMOMRA szörnyű
2011. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
igényesnek nem mondanám , de szörnyűnek sem. Ez tényleg disco zene , de úgy kb 5 éveseknek való. Amúgy szerintem vicces is
2012. febr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 3 vagy 4 évesen imádtam a Lilly babát, és volt még Lilly baba játék CD-m gépre, de mivel nem volt akkor még gépünk, TV-n játszottam vele... a TÁVIRÁNYÍTÓVAL(kiemelés) :) Oviban volt nagyon színvonalas, az ovis farsangon is az volt a zene, mert akkoriban imádták az ovisok. Így 13 éves szemmel egy-két dalból azt vonom le, hogy egy ovis még nem érti teljesen, pl az "Őserdő" címűt megérti még, de a Bárcsak itt lennél-t még nem, és azért szereti. Egy-két dalától már a hideg ráz, de az Őserdőt tavaly hallgattam egyszer meg.
2017. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!