Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák akinek a gyereke baba...

Anyukák akinek a gyereke baba korában elkapta a bárányhimlőt de szoptatás miatt csak enyhén jött ki, később immunish lett vagy újra elkapta?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
ez nagyon jó kérdés!bocsi, de engem is érdekel:)
2011. dec. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ha nem teljesen jön ki rajta a fertőzés, elkaphatja még egyszer. Szerintem ez már szerencse és immunerősség dolga.
2011. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kondor Judit ***** válasza:
Van 2 gyerekem.Szülés előtt 1 héttel a fiam b.himlős lett,mire kijöttünk a kicsivel már sebesedett neki.Mivel szoptattam a kicsit nem kapta el.Hallottam a b.himlő oltásról és így 16 évesen beakartam adatni a lányomnak mivel nem volt még b.himlős.Már kiváltottam az oltást mire a háziorvosnak volt egy gyanúja,hogy hátha volt már himlős.Mert közben doki váltás volt.De egy anyuka tudja,hogy a gyerek volt-e himlős én váltig állítottam,hogy nem volt.Az ellenanyag szűrésen meg az jött visszaigazolásnak,hogy van ellenanyag termelése az az nem lehet himlős.Bocsika ha nem lehet értelmezni.
2011. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kondor Judit ***** válasza:
Ha nem vagy benne biztos lehet kérni vérvételt de az pénzbe kerül mi 1650ft-ot fizettünk érte.
2011. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
enyém 10 hónaposan elkapta és utána 4 évesen is. Az első nagyon gyenge volt, a második már jó sok pöttyel járt de jól viselte.
2011. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiam 15 hónaposan kapta el (még szopizott), most 5 éves, azóta volt többször bárányhimlős gyerek közelében és nem kapta el újra. Remélem, már nem is fogja :)
2011. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!