Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Normaflore-tól, pukizik a...

A Normaflore-tól, pukizik a kislányom? Nemrég kapott egy ampullával az orvos javasolta hogy adjam. Most meg folyamatosan rotyogtat, de olyan büdöset hogy elájulok!

Figyelt kérdés
Persze annak csak örülök ha helyrejön a kis gyomra!!!

2011. dec. 21. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem hiszem, hogy ettől van, csodálkoznék rajta.
2011. dec. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kap valami más gyógyszert, esetleg valamilyen láz vagy fájdalomcsillapítót? Az enyém akkor szokott ilyent.
2011. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnám, hogy a normaflore-tól volna. Nem evett olyat, amitől sokat és büdöset pukizik?
2011. dec. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy napok óta alig eszik. Megy a hasa,és hányt is,de szerencsére nem beteg!

Akkor nem a normaflore-tól van?! Nem tudom mitől,lehetett.

Köszi a válaszokat!

2011. dec. 22. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
ha ment a hasa, hanyt (es "nem beteg"...), akkor erintett az egesz emesztorendszere, helyre kell jojjon az emesztese es attol pukizik budoseket, hogy kevesbe tudjak lebontani a belbolyhai a taplalekot, elhalt a sajat belbakterium keszlete, ezert a taplelek erjed es gazt kepez.a normaflore segit visszaallitani a belflorajat. szerintem logikus...
2011. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!