Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Zavarba ejtő dolog történt...

Zavarba ejtő dolog történt mostanában többször a kisfiammal amikor az ölembe ült és szeretgettem, mi a véleményetek a lent írtakról?

Figyelt kérdés

Még csak 6 éves ,tehát még nagyon kicsi.

Mostanában többször amikor az ölemben ült és én beszégettem vele,mesétem neki,puszilgattam az arcát szólt,hogy fáj a kukija és mutatta,hogy kemény is lett...

:-O


Jesszusom!Félrenevelem a gyereket,hogy ennyi idősen még ölbe veszem?...én nem tettem semmi olyasmit amivel ilyesmit akartam volna kiváltani!

Nem is nagyon tudom hogyan lehet ezt lereagálni.


2011. dec. 22. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem rontotál el semmit, dehogy. Éreznek már, és működnek ;-)

De ez nem azt jelenti, hogy félrenevelted, vagy hogy rádizgul. Biztos nem mindig van ez. A mi kisfiunk is mutatta néha, nekik ez még érdekes, fura, új megosztják.

Én megmondtam neki, hogy ez normális, semmi baja a kukijának. Ennyi, aztán nem foglalkozunk vele.

2011. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy erekciója lesz, de miért fáj neki? Lehet, meg kéne kérdezni a gyerekorvost.
2011. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fitymaszűkülete van és feszül neki ilyenkor.
2011. dec. 22. 17:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon-nagyon szűk volt neki és már egyszer próbálták neki feloldani,de nem sikerült tökéletesen megoldani,de valamivel azért jobb lett.
2011. dec. 22. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 16 hós a kisfiam, de olvastam egy cikket (nem tudom, mennyi a valóság alapja), hogy egy idő után "érzi", hogy nő cirógatja, puszilgatja, akkor is, ha az anyja. Ezt nem ennyire lesarkított perverz értelemben értem, de a teste mégiscsak reagál. Talán egy kicsivel "távolság tartóbbnak" kéne lenned, nem úgy értem, hogy ne legyen testi kontaktus, de talán kicsit kevesebb ideig, esetleg ne ültesd, csak guggolva öleld meg, a 10 puszi helyett csak 5....persze lehet, hogy hülyeségeket írok, mondom, nekem még nagyon pici a fiam, én sem tudom, hogy kezelném az ilyesmit. Viszont arra tényleg figyelj, hogy mitől fáj neki, mert később szegénynek lehetnek ebből problémái. Fitymaszűkületet lehet operálni.
2011. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!