Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Még pár kérdés karácsonyról?...

Még pár kérdés karácsonyról? (csak kíváncsiságból)

Figyelt kérdés

Hová dugjátok az ajándékokat?

Lebuktatok már csomagolás közben?

Találták már meg az ajándékokat véletlenül?


2011. dec. 22. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Az ajándékok a szomszéd szobában vannak (sógorom szobája) már egy ideje becsomagolva, a szekrény tetején egy dobozban. A szánkó kint a garázsban, a fával együtt, oda nem megy.

Akkor csomagoltam, mikor aludt.

Nem találtam meg ajándékot, mert nem is kerestem, bár tudom, hogy hol van, de nem tudom, hogy mi az, mert úgy elveszítené az értelmét, nem lestem meg.

Gyerekkoromban pedig mindig kutattuk, de sosem találtuk meg... :)

2011. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 2,5 éves a fiacskám, úgyhogy nincs még a kotakodós korszakban. De ha abban lesz, akkor nagyon jó helyre kell dugnom, mert már nagyon rafkós és huncut a kis drágám. Jelenleg az ágynemű tartónkban vannak a ajándékai.
2011. dec. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én is akkor csomagoltam amikor elaludt este.
2011. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ajándékok egy dobozban vannak a szobánkban, a szekrény tetején. Csomagolni akkor szoktam, mikor nincsenek itthon a gyerkőcök. Nem, még nem találták meg, mert nem sehogy nem érnek fel a szekrény tetejére. :D
2011. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az ajándékok a gyerekek számára elérhetetlen magasságban vannak a takarítószeres szekrény legfelső polcán, hátul, lentről nem is látszik, esélytelen, hogy megtalálják.

Csomagolni alvásidőben szoktam, illetve olyankor, amikor a gyerekszobában elmélyülten játszanak, a babarács a kicsi miatt be van zárva, a nagyobb se tud kijönni egyedül, csak ha szól és segítünk. Így nincs lebukás. :-)

2011. dec. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!Én sajnos pórul jártam.Az ajándékokat a szekrény aljába dugtam egy nagy papír zsákba.2,5 éves kisfiam pont tegnap akart szekrénybe mászni és egy félig kilógó Anna ,Peti és Gergő könyvet megtalált.Arra lettem figyelmes,hogy fülig érő szájjal hozta,hogy -Anya,Anya Bobó és Gajósza :)

Most döbbentem rá,hogy már jobban kell figyelnem ,mert már nem kisbaba!

Kellemes Ünnepeket Nektek!!!

2011. dec. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én amint megevszem, már csomagolom is, amint tiszta a levegő.

A szekrény tetején vannak, hátra betolva, így ha székre áll sem látja hogy ott vannak a csomagok.

Meg még nem találta, bár még csak 3 éves, és valahogy nem is érdekli hogy holnap jön a jézuska, még nem igazán foglalkozik vele.

2011. dec. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fiam három éves. Mondogatja, hogy hoz ajándékot a Jézuska neki, várja is, de nem kutat még. Az ajándékait akkor csomagoltam, mikor oviban volt. Van egy szoba, amit nem használunk a galérián, oda nem megy fel, ott rejtettem el az ajándékokat.
2011. dec. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ajándékok szekrényben vannak elzárva, jó magasan, úgyhogy véletlenül sem nyitja ki senki.


Most jöttem haza anyósoméktól, elvittem a gyerekeket holnapig, úgyhogy a párommal most fogunk nekilátni a csomagolásnak és a készülődésnek.

2011. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!