Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves gyereknek megelőzés...

2,5 éves gyereknek megelőzés céljából ad valaki Oscilococcinumot?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztatón csak annyit találtam, hogy csecsemőknek vízben feloldva adható, de mennyiséget nem írnak.
2011. dec. 27. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, én adok. ha oda adod neki az egy ampullát, abból sem lesz baj, de én felezni szoktam a 3 évesemnek (patikus mondta). Neki már nem vízben oldom, hanem elszopogatja.
2011. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Heti 1 adagot adsz neki?

2011. dec. 27. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is adok, pont 2,5 éves. Mindketten beszedünk heti 1 ampullát (neki teában oldom fel) és idén télen még egyikünk sem volt beteg, de még egy nátha sem volt. Ettől vagy nem ettől, nem tudom, de én elég beteges szoktam lenni telente. Szóval bízom benne, hogy segít.
2011. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, én egy adagot adok neki hetente, mi sem vagyunk betegek (kop-kop-kop)

(első vagyok)

2011. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én is szedem már egy ideje és nekem is használ, de a gyerkőcnek most kezdeném el adni.

Akkor heti 1/2 - 1 ampulla, köszi!

B.U.É.K.

2012. jan. 1. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!