Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális ez? Lehet ezen...

Normális ez? Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
31 hónapos kislányom szörnyen visszahúzódó. Mindig vittem mindenfelé, mindenkinek átadtam, aki kérte, és mégis... Ha átadtam valakinek, rögtön ordított. Most már legalább nem ordít, de rengeteg idő kell, mire felenged, még olyan emberekkel szemben is, akiket ismer, csak mondjuk kicsit régen látott. Lehet ezzel valamit kezdeni? Majd elnövi, ha ovis lesz? Egyáltalán, hogy fogja így bírni az ovit?
2011. dec. 27. 14:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy pl. karácsonykor, mikor "megjött a jézuska" nagyon zavarban volt. egyszerűen nem nyúlt semmihez, mégcsak rá sem nézett az ajándékokra, vagy egy óra kellett neki. Aztán nekünk kellett minden ajándékát kibontani, kipróbálni.:)
2011. dec. 27. 14:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a férjed ilyenek voltatok mondjuk kicsinek akkor örökölheti is. Pl. én is ilyen voltam pedig se anyu sem apu nem ilyenek de én az miatt lettem ilyen mert anyuék sokat veszekedtek, még verekedés is nálunk minden napos volt. Valami miatt benne van ez a szorongás de idővel kinövi úgyis.
2011. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A családdal semmi gond:) amiatt biztosan nem. elég gátlásos voltam, de ennyire nem. Férjem nagynénje állítólag ilyen volt... :) köszönöm a választ:)
2011. dec. 27. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!