Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rota, Prevenar védőoltás? Ti...

Rota, Prevenar védőoltás? Ti beadatjátok/beadattátok?

Figyelt kérdés
Véleményekre vagyok kíváncsi, mert lassacskán el kéne döntenem, és a védőnő javasolja mindkettőt, a gyerekorvos viszont nem igazán. Szerintetek?
2009. máj. 20. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én megkérdeztem a gyerekorvost, és az ő döntése alapján a rotát nem, de a prevenárt beadattam a gyereknek. mivel én sem tudtam dönteni, az ő véleménye volt a mérvadó. ha ő azt mondta volna, h felesleges, akkor nem csináltuk volna, ő tudja, h a körzetében mik a szokások, mik a lehetőségek. az én védőnőm pl. kicsit sokat okoskodik, olyanokat is mond néha, amikről csak részinformációi vannak.

hallgasd meg a gyerekorvost, beszélj a gyerek apjával, és ezután döntsetek!

2009. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyiket sem adattam be/egyiket sem kaptam meg. És még élünk...
2009. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! A doki először mindkettőre azt mondta hogy nem kell, de végül ahogy beszélgettünk a Prevenarra azt mondta hogy akkor legyen ( bár közösségbe annyira nem visszük, de sok a kisgyerekes ismerős, akikkel találkozhatunk )

A Prevenart mikor adattátok be? Volt utána láz?

2009. máj. 20. 15:49
 4/11 anonim ***** válasza:
a prevenar nálunk most ingyenes, ezért azt kértem, de a rota nagyon drága, azt kihagyjuk...
2009. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Prevenart 3 és 5 hónapos korában kapta meg.
2009. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A Rotát nam javasolta,de a Prevenart igen.

Mi már 2 oltást kaptunk egy éves korig,a következő 2 évesen lessz.

2009. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Prevenar és a Rotát is, nekem kimondottan javasolták a rotavírus ellenit.

Prevenar ingyenes, a másik 2x17000.

2009. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt mondata védőnő, hogy ha mászkálós típusuak vaygunk , vagyis megyünk a gyerekkel ide-oda, akkor érdemes a Prevenart beadatni.

előző

2009. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Prevenart beadattam, dokinénink javaslatára.Volt kicsi láz,de azt gondolom,hogy ennyit megér.
2009. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2009. máj. 21. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!