Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ti beadatjátok/beada...

Kismamik, ti beadatjátok/beadattátok a H1N1 elleni oltást?

Figyelt kérdés
Állítólag megint lesz és veszélyes. Aki már túlvan rajta, tapasztalt valamit?
2010. okt. 16. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem adatom be és a gyerekeim se fogják megkapni az oltást.... Nem hiszek a rémisztgetésnek... Érdekes módon felénk tavaly sem volt egyetlen H1N1-es beteg...
2010. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szia.Én pont tavaly ilyenkor kezdtem a terhességem.Nem adattam be és nem is lett semmi bajunk.Média felfújja ezt az egészet.Most se fogom beadatni senkinek pedig van egy 7 éves kislányom is aki suliba jár.:)
2010. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én minden évben beoltatom magam sima influenza ellen és tavaly h1n1 ellen is. Idén is beadatom,igaz most kombinált lesz az oltás. Én mindig ősztől tavaszig náthás voltam, mióta oltatom magam, még csak az orrom sem folyik.

Én hiszek benne...

2010. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Tavaly novemberben beoltattam magamat, de akkor pont nem szoptattam 1 hónapja, és még nem voltam terhes se (januárban lettem az). Akkor nem volt semmi mellékhatás.

Most nem tudom, hogy beoltassam-e magamat, de szerintem nem fogom idén.

2010. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia, nekem anyukám kolléganői tavaly azt mondták (egészségügyis suli), hogy NE adassuk be, mert felesleges. A háziorvosom is ezen a véleményen volt. A statisztikákban lehetett olvasni, hogy a normál influenzában 15x annyian halnak meg, mint a H1N1-ben, csak a média fújta fel ennyire a dolgot. Azóta a WHO is hangoztatta, hogy eltúlozták a járványt. Ezek tükrében határozott NEM a válaszom. Nem oltatom be sem magam, sem a kislányom.
2010. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én tavaly beadattam magam a H1N1 elleni védőoltást, akkor lehettem 27-28 hetes terhes és semmi bajunk nem lett, sem a picinek sem nekem!

Sokat gondolkodtam, hogy beadassam-e, végül is mellette döntöttem és nem bántam meg! :o)

2010. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem adattam be tavaly, (februárba szültem) én így sokkal nyugodtabb voltam.
2010. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tavaly beadattam, akkor még nem voltam babás.

Idén az orvosom sem javasolja, mivel itthon vagyok veszélyeztetett terhesként, nem vagyok annyit emberek között, mintha minden nap dolgozni járnék.

2010. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én anyukám infektológus. Nem adta be nekünk tavaly az oltást, és idén sem fogja. Pedig most már 23 hetes terhes vagyok.
2010. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én szintén febr ban szültem nem adattam be igy nyugodt voltam és idén sem fogom és sem a 8 hós babámnak...Én egy beteggel sem találkoztam soha....
2010. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!