Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 25 hós kislányom csak velem...

25 hós kislányom csak velem alszik el, de én már nagyon vágyom egy kis esti kimenőre, sírása árán elmennétek szórakozni?

Figyelt kérdés
Nehezen szánom rá magam, de másik énem már nagyon menne.. Még soha nem mentem el mellőle este. Apjával sem alszik el, nemhogy a nagyival..
2012. jan. 1. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Üdv a csapatban. Én 4 éve csinálom ezt, a kicsim most 25 hós, még cicizik. Én nem tudom megtenni vele. Csak akkor mennék el ha halaszthatatlan lenne, de szórakozni nem bírok.
2012. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha elaludt, akkor alszik reggelig?

Mert ha igen, akkor leteszed aludni, és utána indulsz el. Ez nem kivitelezhető?

2012. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
UGYANEZ A SZITU,HA el akarok menni,elalszik mellettem,én lelécelek eddig 3x volt ilyen egyszer dvd-zett éjjel az apjával,..aztán nekem is elment a kedvem a bulitól,talán várj egy kicsit,vagy tényleg aludjon és úgy menj el,mert vlszínűleg nem éreznéd jól magad...
2012. jan. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem szeptemberben volt 1 éve,az utolsó,hogy valakire rábíztam a gyereket.nem azért mert nem vigyázott rá,épp ellenkezőleg.anyuéknál volt a fiam,mi meg hivatalosak voltunk egy szülinapi bulira,hát elmentünk.11-kor telózott anyu,hogy menjek haza,mert a gyerek sír és sehogy nem tudja megnyugtatni,nemhogy elaltatni.akkor volt 13 hónapos.2 perc alatt elaludt,amint odabújtam hozzá.anyu azt mondta h egész éjjel álmában is hüppögött.na azóta én sem hagytam ott sehol a gyereket éjjelre nélkülem.de még a délutáni alvás sem megy neki,ha nem én teszem le aludni.még az apja sem jó neki.teljesen anyafüggő.talán majd ha oviba megy akkor majd sikerül.igaz nem vagyok egy nagy kimozdulós,bulizós típus,de azért időnkként jó lenne.
2012. jan. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát kicsit megnyugodtam, már azt hittem, ufó vagyok, a környezetemben úgy tűnik, ezt valahogy mindenki meg tudja oldani. Nálunk is nagyon anyás. Korábban azt hittem, hogy két éves kora körül már menni fog, de nem úgy tűnik. Sajnos elég későn fekszik, és éjjel még egyszer felkel néha, szerintem az sem jó, ha szó nélkül elmegyek, és ő ezt éjszaka veszi észre. Plussz Bp. külvárosban vagyunk, egy óra, míg eljutok bárhová, és egy óra vissza, nem lehet csak úgy gyorsan kiszökni és vissza..
2012. jan. 2. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
A kislányom 24 hónapos, cicizik, úgy alszik el. Éjjel mindig átjön hozzám és bár cicit szerencsére nem kér, de bebújik mellém és úgy alszunk el. Biztosan sírna ha nem találna. Én tuti nem mennék el, tiszta ideg lennék, hogy otthon sír utánam a kicsikém miközben én valahol bulizok.ÁÁÁÁÁÁÁÁ, el sem tudom képzelni! Bulizhatsz néhány hónappal később is, úgyis jön a nyár, lehet akkorra már nem lesz gond ha elmész.
2012. jan. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!