Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktatok elmenni szórakozni?

Timi.31 kérdése:

Szoktatok elmenni szórakozni?

Figyelt kérdés

Ki vigyáz addig a kicsire? Hány évesek? Van párod?

Én 29 éves vagyok és anyukám itt szokott aludni amég elmegyünk a barátnőmmel. Négy éves a kislányom , és az exemmel egy helyre szoktunk menni bulizni, ezért néha ő is velem jön haza egy jobb éjszaka után.


2011. szept. 3. 19:01
1 2
 1/11 ava87 ***** válasza:
100%

Persze :)

Én sokáig egyedül neveltem a fiam, szóval abban az időben anyukám vigyázott rá (nagyon közel laktunk egymáshoz szerencsére, így ez nem volt gond), a gyerek ment a nagyihoz aludni ilyenkor. Szeret ott lenni :) Mostanság van, hogy a férjem vigyáz rá, bár ezt nem is mondanám vigyázásnak, csak szimplán itthon van este, mert hát hol lenne? A gyerek úgyis alszik, szóval nem kell csinálnia semmit, csak amit szokott (dolgozik a gépen, olvas, stb.). De most is szokott anyukámhoz is menni a csemete, mert szeret ott is lenni.

Mondjuk én már nem is annyira bulizni járok, csak inkább beülni valahova társasággal. Nem mintha bajom lenne a táncos zenés helyekkel, csak egyszerűen azt vettem észre, hogy már idegesít a hangzavar, hogy csak ordítva tudok egyetlen szót is váltani bárkivel. Régen ez nem zavart (úgy értem, még 1 éve sem, de most már igen).

Ilyenkor mondjuk a férjem nem szokott velem jönni, ő nem szereti se a bulikat, se a "kocsmázást", közös programnak mást szoktunk kitalálni (pl. színház, mozi néha néha, vagy csak egyszerűen kettesben sétálni este a városban).

Ja, amúgy a fiacskám 4 éves szintén. És úgy általában havonta egyszer, max. kétszer van az, hogy nem vagyok/vagyunk itthon este, de ez változó, csak átlagra ennyire jön ki szerintem.

2011. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Utána összejöttél a férjeddel?

Mi külön élünk , de elég sokat itt van , igazából szeretjük egymást , de még szórakozunk , meg ő az a nagyon csajozós típus, én meg a pasizós. Hát majd csak egyszer helyrerázódunk ! :-)

2011. szept. 3. 19:19
 3/11 anonim ***** válasza:

IGEN.

2 gyerek van, nagy 11,5 a kicsi 2,5, a két gyírek között si eljártunk, kicsi után is

Nagyszülők vigyzátak/vigyáznak

2011. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ava87 ***** válasza:
69%
Ja neeeem, nem a volt párommal jöttem össze, hanem utána férjhez mentem - teljesen máshoz :)
2011. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi ! :-)
2011. szept. 3. 19:38
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem ! Nem azért szültem ,hogy bulizgatni járjak meg pasizgatni miközben a férjem csajozgatni jár... !
2011. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, mert nincs kire hagyni a gyerekeket. (1.5 és 3.5évesek)

Nem discoba vágyok, de egy mozi vagy egy vacsora apával elegendő lenne, de nincs rá módunk. Ez van :(

2011. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mi apukámmal egy házban lakunk. ez nagy segítség, esténként el tudunk menni ha itthon van :)

levisszük a bébiőrt, ha felébredne a fiunk akkor felrohan (még kiságyban alszik)

de nem bulizni megyünk el, eddig egyszer egy szülinapi buliban voltunk, 1re jöttünk haza, egyszer egy előadást néztünk meg akkor 11re voltunk itthon és kétszer mentünk el sörözni, kb. 2 órára.

viszont 2 hetente így megyünk nagybevásárlásra, miután elaludt :)

férjem 30 én 28 éves vagyok

2011. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lemaradt, hogy 2 éves a fiunk
2011. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2 éves a kicsi, nem miatta nem megyek bulizni hanem azért mert nincs kivel... nincs már egyetlen egy barátnőm se, ki elköltözött, ki annyira megváltozott hogy már én nem keresem a társaságát. Hiányzik egy kis szórakozás, de a párom se visz sehova, 29 vagyok szerintem még nem vén, kezdek így besavanyodni.
2011. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!