Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Letört a kisfiam 2 első...

Letört a kisfiam 2 első középső fogából egy darab. Elvigyem fogorvoshoz vele, vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

Elesett a fiam(2 éves) a minap.akkor nagyon vérzett a fölső ajka belülről,de a fogát nem is néztem.ma néztem neki,hogy begyógyult e a seb(pici vágás volt,meg be volt lilulva neki egy kicsit,de nem fájlalta),és akkor vettem észre,hogy fenn az ínynél mind a 2 első fogából hiányzik egy pici darab.megnéztem nem e mozog neki,de ugy éreztem h nem.elvigyem fogorvoshoz?kezd vele egyeltalán valamit?

ja meg mintha a másik első fogáról lepattant volna a zománc egy része.most teljesen kétségbe vagyok esve.olyan gyönyörűek a fogai.


2012. jan. 2. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Saját magad válaszoltad meg a kérdést: kétségbe vagy esve. Ilyen esetekben érdemes orvoshoz, fogorvoshoz vinni. Keress kimondottan gyerekekre specializálódott fogdokit, ő tudja, hogy álljon a gyerekedhez, hogy egy életre ne riassza meg!
2012. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen vidd el, jobb ha az orvos is latja, es utana te is nyugodtabb leszel.
2012. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is letört a zománcból egy kicsi, de én nem vittem el ( nekünk magándoki mondta, hogy tejfog, úgyis kiesik) meg szerintem nem jó kínlasztani egy gyereket töméssel, injekcióval, főleg, hogy nem is rossz a fog " csak letört" persze tudom, mi is sajnáltuk....de annyira nem észrevehető.
2012. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam másfél éves volt mikor így járt. Egy-egy pici darab tört le a 2 első fogából, és a mellettük lévők berepedtek. Elvittük fogorvoshoz, semmit sem csinált vele. Ugye sérült a zománc is, le is tört a fog. Sajnos mára tövig letört neki és fekete mert elhalt. Csodaszép mosolya van :( Azt mondta a fogorvos, hogy a maradandó fogait nem érinti. Hát köszi! Most addig ilyen lesz szegénykém. Remélem ti jobban jártok! Az én fiamnak is csodaszép fogai voltak, és most is szép az összes ami ép. Szóval átérzem a helyzetet.
2012. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szóval akkor nem érdemes vele a fogdokihoz menni,mert ugysem csinál vele semmit?
2012. jan. 2. 16:35
 6/6 A kérdező kommentje:
egyébként nála sem észrevehető mert egyből az ínynél tört ki egy picike a fogakból.
2012. jan. 2. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!