Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ebben a hónapban...

Kismamik, ebben a hónapban még 8 nap betegszabit a munkáltatóm fizet. A hó többi napjára már ugye az OEP-től fogom kapni a pénzt. Ti mennyit vártatok erre az első darab hónapos pénzre?

Figyelt kérdés
A betegszabi és a táppénz között ugye semmilyen egyéb intéznivalóm nem lett volna?Úgy értem,csak viszem továbbra is a tápos papírt a munkahelyemre-nem kifizetőhely-,és várok szépen?
2010. aug. 10. 06:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, a betegszabadság után az oep vagy mep fogja utalni a táppénzt. nekem nem kellett semmit csinálnom, ugyanúgy küldtem a papírt a munkahelyemnek, ő intézte a továbbiakat.

De sajnos rossz hír az az, hogy a legtöbben, köztük én is, az oep-től kapott első utalásra majd két hónapot vártam. :S

2010. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. aug. 11. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!