Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 hónap múlva születik meg a...

1 hónap múlva születik meg a hugom lánya. Ha ezeket veszem neki ez milyen? (Lent link. )

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezeket megrendelném mind,ha szerintetek jó ! :)


2009. máj. 22. 20:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Már van egy gyereke,aki 11 hós,de kisfiú...:)
2009. máj. 22. 20:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Szandi az még várhat szerintem,pici lesz még hogy hordja! De a többi nagyon jó.
2009. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az én egyéni véleméyem:

a cipő felesleges még (és drága is) a ruhák aranyosak a játszószőnyeg is de itt is körülnézhetsz:


www.scamp.hu olcsóbb mint a brednon


[link]


[link]


[link]

2009. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Brendonba szoktunk vásárolni vagy C&A,Nike....De pl most is olyan jó pólókat vettünk az iker fiaimnak a turiba... volt egy csomó olyan póló,és jó volt az anyaguk is,természetesen olcsón,250 Ft volt 1 db..
2009. máj. 22. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ha brendonba szoktatok vásárolni akkor vásárolj ott. végülis mindegy ha van rá pénzed és meg tudod venni akkor hajrá..
2009. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Anyuéknak van utalványa,amit nekünk ad,és ott levásároljuk!Én meg otthon melegítőkbe járkálok....
2009. máj. 23. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:
:-) kár hogy nincs felnőttosztály mi?:-))
2009. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen,bár nyáron tök jók azok a szellős kismama felsők! :) Van egy csomó olyanom :-)
2009. máj. 24. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!