Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák valaki segitene nekem?

Anyukák valaki segitene nekem?

Figyelt kérdés
kisfiam kapott a "télapótól" olyan világító abalkdiszt amit a milkás reklámban is kapni (én a tescoban vettem 1000ért darabját, de már nincs)ajándékba,fenyőt és hópihét.viszont összetörtek és nem világitanak. esténként ugy alszik el hogy a párnájára szoktuk tenni de most nincs sajnos mit és nagyon keresi.azt szeretném kérni hogy ha valakinek van és neki nem kell,akkor kifizetem amit gondol érte ,legyen szives nekem elküldeni.
2012. jan. 4. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Juj, azt én is láttam, de nem kaptam, mert nem vettem olyan szaloncukrot (picit drágának találtam). De ha lenne, még ingyen is átküldeném, kár, hogy nincs, tényleg sajnálom, szegény kisfiad.
2012. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én olyan égős világítós ablakdíszt nem tennék a gyerek párnájára úgy egyébként se pláne nem elalváshoz. Ha ennyire világítós cuccot szeretne vannak jó pofa világítós plüssök..igaz drágák. Vagy valami kis aranyos nagyon halvány fényű gyerek lámpát az ágya mellé egy asztalkára.
2012. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem jó más mert azt szereti és azt a télapó hozta. nézegetjük kicsit és azonnal álomba is merül.vagyis lehet jó lenne de kérdezi hogy hol van,és igértem neki hogy majd hozom csak most kifogyott az elem és kell bele venni,de már két napja.szerintem szép,amugy elveszem mikor elaludt.
2012. jan. 4. 22:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát igen...ismerős,hogy más nem jó :)

Ha úgy van nézz szét teszveszen vagy vaterán

2012. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen , ott talán találsz

[link]

2012. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a sparban is lehetett kapni 999-ért! Esetleg nézd meg ott is!:)
2012. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hol laktok?
2012. jan. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
miért kérded hol lakunk?Baranya megyében.
2012. jan. 5. 13:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért,mert nekünk van egy kis hópelyhünk, Pécsen lakunk, szívesen odaadom.
2012. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a milkásra gondolsz nekünk rénszarvas van szívesen elküldöm nektek.
2012. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!