Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az oka hogy egyes gyerekek...

Mi az oka hogy egyes gyerekek olyan nyugodtak, és hosszabb ideig elvannak egyedül is, mások meg állandóan pörögnek, nem tudnak megülni a fenekükön?

Figyelt kérdés
A lányom sajnos az utóbbi kategóriához tartozik,és nagyon kimerítő! Nevelés,genetika,vagy mi? Nem hiszem hogy ennyire elrontottam!

2012. jan. 5. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem nevelés kérdése, az én fiam se ül meg a seggén 2 percre sem... Bezzeg egy ismerősöm kisfia csak akkor mozdul meg ha éhes... :D

Szerintem az a jó ha elevenek, bár én is sokszor a plafonra mászok ettől... :D

2012. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De ennyire???


Reggel felkelünk,még pizsamában van,de csatatérré változtatja a lakást. Volt már hogy a reggeli kávémat elfelejtettem meginni,vagy délben sikerült. A wcre úgy ülök le,hogy ugrásra készen legyek.

Kergetőzünk hogy egyen. Ha tudom hogy "hosszabb" ideig nem tudok ráfigyelni,a kiságyban hagyom,és üvölt. Mindent olyan hamar megun,egy fél napig tart még valamit be tudok fejezni. Ha engedném a csilláron is lógna,és hiába megyünk ki napjában 2x is! És egyáltalán nem hatja meg ha le akarok vele ülni játszani,5percután otthagy. Mindig rohan,állandóan fel van pörögve!

2012. jan. 5. 11:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem egyforma, nem rontottál el semmit. Én kicsinek lazán kitettem a két öcsémet együtt, pedig ők sem voltak piskóták :)mégis normális felnőttek lettünk. Én hasonlóan rosszcsont gyerkőcöt kívánok magunknak, nem szeretnék olyat akit berakok a sarokba, aztán ott marad. Számomra az ideális gyerek , egy igazi ördögfióka:)
2012. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor az én lányommal igazán jól járnál!
2012. jan. 5. 12:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Akár csak a fiam.Csak társul mellé a lányom.

2 és 3 évesek.Égető tűz mindkettő.

De legyenek inkább ilyenek,minthogy leülnek reggel,és este kelnek csak fel.

Akkor rettegnék hogy valami baj van velük.

Amíg esznek sem tudnak megülni,mert minden falatot le kell mozogni :)

Nyugi nincs ezzel baj

2012. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a lányod?

Mert az enyém 1 éves, és hihetetlen milyen mozgásigénye van!Csak akkor ül, amikor eszünk, de akkor is csak azért mert beültetem az etető székbe!Ha nasit kap, azzal fel és alá rohangál a lakásban!(épp most is)Ha aludni kell, és már adom rá a hálózsákot már áll is a bál.Akkor ez így is fog maradni?? :( Én azt hittem majd lenyugszik, de ezek szerint ezt el is felejthetem....

2012. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Nem akarlak elkeseríteni, de lesz ez még rosszabb is! Sajnos vagy szerencsére az én lányom is az utóbbi kategória, néha nagyon nehezen bírom. Főleg, hogy 17 hetes pocis is vagyok.

Kitartás mindenkinek! Arra kell gondolni, hogy nem lesznek kis mulyák, nagyon belevalók lesznek.

2 éves rosszcsont anyukája

2012. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

22hónapos a lányom,és ez van mióta elindult(10hónapos korától),de előtte sem az az eszik alszik baba volt.

Persze inkább ez mint beteg legyen,de annyira jó lenne már egy kis szünet!

Sokszor csak nézem hogy "romból",mert erőm sincs hogy tiltakozzak,főleg hogy mostanában nem is alszunk rendesen.

2012. jan. 5. 12:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Vérmérséklet, temperamentum stb. Sokadrendű ilyen korban az, hogy milyen mintát lát otthon. Szerintem.
2012. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 krisztivan ***** válasza:
Genetika.Kisfiam elég nyugodt természetü.Persze Ő is tud hisztizni de alapvetően jól eljátszik egyedül is,igaz hogy a lábam mellett,nincs állandó pörgésben.Jön-megy de meg tud állni "rajzolni",autózni vagy építőzni.Én voltam ilyen nyugodt gyerek.Szerencsém van vele:-))
2012. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!