Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az oka hogy egyes gyerekek...

Mi az oka hogy egyes gyerekek olyan nyugodtak, és hosszabb ideig elvannak egyedül is, mások meg állandóan pörögnek, nem tudnak megülni a fenekükön?

Figyelt kérdés
A lányom sajnos az utóbbi kategóriához tartozik,és nagyon kimerítő! Nevelés,genetika,vagy mi? Nem hiszem hogy ennyire elrontottam!

2012. jan. 5. 11:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mintha az én 2,5 éves fiamról írnál. Ő is ilyen.

Nincs 1 perc megállás sem onnantól, hogy reggel felébred, de látod, nem vagy egyedül.

Kitartás!

Tudom mit érzel! :)

2012. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 22 honapos es szinten ilyen. Annyi a szerencsem, hogy ebben az egesznapos mozgekonysagba annyira kifarad, hogy este 19:30-tol reggel addig alszik amig ebresztem. Ami altalaban 8 korul van mert 9-re viszem bolcsibe. Tehat ki tudom magam pihenni es elvegzem a hazimunka nagyreszet mert olyan 23 ora korul fekszem le. Rohangal es ugral a kanapen, az asztal korul, ha leulok vele jatszani szinten 5 perc utan otthagy, ha megy a zene akkor tancol, ugral szaladgal. Ha jatszoterre kiviszem elfeljthetem, hogy hintazik hiszen ahoz ulni kell. :) Szoval a jatszoteren is madarat kerget, rohangal a falevelek kozott, faagakat meg fenyotobozokat gyujt a parkba es ezekkel szaladgal. Babakocsiba mar egyeltalan nem ul, inkabb jon mellettem de ha engednem szaladna. Kepes 1 oranal tobbet is gyalogoni. Felvenni sem lehet mert ahoz nyugton kell lenni. :) Egyedul akkor ul le ha kajat lat. Egy zabagep, de nem is csodalkozom mert lemozogja. Barmit megeszik es ha kajat lat rohan a szekhez meg az asztalhoz es kikoveteli maganak. De ahogy megette lepattan es rohan tovabb. Kipakol, bepakol, rombol. Van egy jatek porszivoja es azzal szaladgal korbe korbe mint egy orult. Megprobaltam elvinni zenefoglakozasra kb 16 honaposan hat oda se kell mennunk tobbet. Gondolhatjatok, hogy nem ulte es tapsikolta vegig a mondokakat meg enekeket hanem par masodperc utan mar pakolni es szaladgalni akart. Nyaron strandra sem jartunk mert fel percet nem maradt meg mellettunk hanem mindenkinek keresztulgazolt a takarojan es rohangalt. Farasztobb volt mintha itthon maradtunk volna. Itthon legalabb kiengedem a kertbe aztan rohangalhat. Azt hiszem meg iden sem strandolunk ahogy elnezem. :) Semmi olyan jatek amivel egy helyben kell lenni nem koti le.
2012. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!