Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit használjak, ha nem akar...

Mit használjak, ha nem akar sehogy lejönni az orrukból a váladék?

Figyelt kérdés
Ezeket használjuk:calcimusc,cebion c,rhinathiol köptető,theophilinies kúp,orrszívás előtt kb 10 perccel sterimal spray,3* egy nap nasic orrspray,éjszakára,és kora reggel luuf balzsam a hátukra.Mégsem jön le rendesen az orrukból a trutyi ikreimnek.Eléggé sűrű jön az orrukból,de nem sárga,csak egy picit.Van valami ami hatásos lehet,és lehozza ezt a sűrű,nyúlós cuccot?
2012. jan. 5. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld úgy szívni hogy az eggyik orr nyílást befogod a másikat szívod,de ha nem hadják akkor beszéld meg vekűl

k hogy mig te az orrukat szívod ők K betűs szavakat kiabálnak.(ne nevess!)A mi dokobácsink mondta hogy a K betűs szavak hangképzésénék olyan üregek nyilnak illetve záródnak be az orr járataiban ami elősegíti a véladék könnyebb eltávolítását.Orr sprét sajnos nem tudok jánlani mert a doki ilyen saját maga álltal kevertet szokott adni annyit tudok hogy paxirazolos,az én lányomnak nagyon jó.Még azt tanácsolom hogy este fürdés után szerintem mindíg jobban ki lehet szívni.

2012. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én nemrég jöttem rá, hogy akkor tudom jól kiszívni neki ha lefekszik és mozgatom folyamatosan a szívófejet. kb. 5-6 percig tart így.

előtte mindig ült...

2012. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!