Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2009 július környékén születet...

2009 július környékén született gyereketek hány kg, hány cm?

Figyelt kérdés
Szobatiszta e? Miket tud?
2012. jan. 6. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

14kg, 98cm.

Folyékonyan beszél, hihetetlen hisztis:) Elmondja a könyvek tartalmát, amit együtt olvastunk, szerel, kirakózik, és nagy legómániás.

A szobatisztaság még elég döcögős, mert bár mindig szól, ha wc-re kell mennie, de nem engedi levenni a pelust. ÍGy most egész nap pelusban van de belepisilni kizárólag éjjel pisil bele.

Kakilni már 3 hónapja kizárólag a wc.be hajlandó, azért éjjel is felkel. De kitartok:) Egyszer csak elhagyjuk a pelust:)

2012. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiam augusztusi,15,5 kg és 94 cm.Szobatiszta 4 hónapja éjszakára is,de még akad ritkán baleset.Szépen folyékonyan beszél.Épp a hiszti és dac korszakban vagyunk nyakig.Nehezen tűri ha nem vele foglalkozok,sajnos ritka ha magába eljátszik.Nagyon szeret motorozni,kedvenc játékai jelenleg a munkagépek(traktor,markoló) ebből van egy rakattal.Szeret még firkálni,kirakózni. Ha mesélni akarok neki se lát se hall,nem köti le sajnos :( Nagyon közvetlen és illedelmes mindent megköszön szépen:) Szereti a gyerek társaságot.
2012. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2009 júniusi kislány :)


99 cm, 14 kg hosszú combú csinos kislány.


Folyékonyan nagyon jól kifejezi magát. Igazi kishölgy :) Imád énekelni, mondókázni, még engem is meglepett milyen gyorsan megtanulta a télapós és karácsonyos dalokat, gyönyörűen szavalt a bölcsis "mikulásbulin". Imád szerepelni. :)


Rendkívül jó a kézügyessége, a pálcikaember, gömb(hó)embert is nagyon szépen rajzolja, képes arcot is rajzolni (felismerhetően!). Egész ügyesen színez már vonalakon belül (színezők).


Most a gyurmázás ami igazán leköti. Vettem neki egy gyurmaprést meg mindenféle formát, és lassan tele lesz a lakás vele. Ügyesen használja eddig még nem csípte be semmijét :) és élvezi, hogy egyedül alkothat.


Ugyanakkor rendkívül akaratos, hisztis korszakát éli. Vannak napok, amikor "felmondok" annyira kikészít és persze vissza kell fognom magam mikor majd szétvet az ideg akkor is. Szereti ő meghatározni (bizonyos korlátok között) hogy mit szeretne felvenni, hogyan fésüljem aznapra a haját.


A szokásos gyerekjárékok, építők a kedvencei. Viszont vannak zsiványságai is :) Képes 3-5 éveseknek való Dora és Barbie számítógépes játékokkal is játszani, én is meglepődtem, mikor hazaérve láttam, hogy apuka benyomta neki és simán végigvitte a pályát. Bár nem örülök neki, hogy ez a kicsi lány ilyen profi módon kezeli a számítógép billentyűzetet és egeret, de sajnos már úgy tűnik elkéstem a tiltással. (apuka "kocka" a gép a mindene a gyerkőc után)


Szobatiszta és ágytiszta 2 éves korától. Szerencsések vagyunk, nyár volt, nagyon meleg és élvezte, hogy nem adtam rá pelust. Gyorsan átálltunk, talán 2-3 balesetünk volt összesen. Most már önállóan jár el a wc-re, vásároltunk egy kombi ülőkét (dupla ülőkés gyerek van alapban beállítva és apuka is mindig visszaállítja a gyerekülőkére használat után!), elé raktuk a fellépőt így nem igényli a segítséget, ha mennie kell akkor megy és intézi, ahogy az utána lévő kézmosást is.


Egyedül, önállóan eszik, elvárja, hogy saját étkészletet kanalat-villát kapjon. Pohárból iszik, velünk egy asztalnál ül. (ülésmagasítóval, amire szintén fel tud lépni) Szerencsére a feldarabolnivalót még engedi, kés közelébe nem engedem. :)


El tudja mondani hogy hívják, a szüleit hogy hívják, hol lakik (város, utca, házszám, emelet, ajtó), mikor született és hány éves. Mivel hajlamos a szökésre amikor bedingul valamiért(fogja magát és kirántja a kezét és elszalad hiába szólunk rá) ezért ezt az elsők között tanítottuk meg neki.


Szerintem a korához képest túl önálló, kicsit koravénnek tartom, bár mindenki azt mondja, hogy örülnöm kéne :(

2012. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Július 27-én született kislány

13kg.

Folyékonyan beszél , már nyár óta szobatiszta éjjel és nappal is , persze balesetek előfordulnak.

Imád kirakózni , könyvet nézegetni , kockákkból építkezni. Önállóan eszik mindent, egyedül öltözködik.

Ennyi jutott hirtelen eszembe.

2012. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Az enyém is kislány, kb. 12 kg, a magasságát nem tudom, mert nem engedi megmérni. Hihetetlen rossz evő, és még nem szobatiszta. Nappalra sem! Hallani sem akar sem a biliről sem a wc-ről. Amúgy nagyon okos, hihetetlen memóriája van, folyékonyan beszél, önállóan eszik. Nagyon határozott, akaratos, gyakran hisztis.
2012. jan. 9. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!