Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kezdett mutogatni a...

Mikor kezdett mutogatni a babátok, gyereketek? Esetleg van még valaki ilyen helyzetben? Nagyon aggaszt!

Figyelt kérdés

kisfiam 2 éves, még mindig nem mutogat (állítólag 9-12 hónap között kéne elkezdeni). se a könyvben nem bök rá semmire, sem a testrészeit nem mutatja.

mindenki szerint ez baj, jövő hónapban megyünk a korai fejlesztőbe emiatt!


valakinél volt ilyen, hogy nem mutogatott a babája, kisgyereke?


2012. jan. 2. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 8-9 hónapos volt, amikor elkezdett mutogatni, testrészeit egy évesen mutatta, na nem mindent, fej, szem, láb, kéz, száj, fül, orr.

Érteni érti amit kérdezel, beszél már, teljesiti ha valamit kéresz tőle?

2012. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem beszél még de nagyon sok szót mond. ha mondom, hogy pl. most meg az arcod mondjuk akkor megmossa.

ha kérek valamit akkor naná, hogy nem teszi meg, benne vagyunk a dackorszakba ;) de érteni érti a dolgokat úgy vesszük észre

2012. jan. 2. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam olyan 10 hónaposan kezdte mutogatni a testrészeit fürdés közben (szem, száj, fül, orr, buksi, láb, kéz, pocak, kukac). Aztán ezek folyamatosan bővültek, ma már mindenét részletesen megmutatja (szempilla, szemöldök, ujjak, térd, könyök, csukló, comb...).

Könyvben is mutogat, olyan 17-18 hónapos korától.

Beszélni ő sem nagyon beszél, olyan 35-40 szót tud, van olyan halandzsa szava, amit én tudok, hogy mit jelent, kívülálló nem nagyon, na ilyen van vagy 10-15.


2 év 3 hónapos a fiam


Nyugi, a fejlesztőben majd megmondják, ha gond van, lehet, hogy csak nem érdekli a dolog, hogy mutogasson.

2012. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!