Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bántotta már 3év körüli...

Bántotta már 3év körüli gyereketek pár hónapos kistestvérét? Persze nem szándékosan, de pl. véletlen jobban megszorítja. Történt már valami ilyesmi? Hogy lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogja még szándékosan is. Én rászólok és elmondom hogy nem szabad. 1000000000000x is
2012. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4 év van köztük, ahogy írták is: szándékosan is fogja verni. Pedig lány az idősebb. Amíg kicsik nem nagyon hagytam magukra őket. Hiába játszanak egyik pillanatban édesen, a következőben akár verhetik is egymást, illetve főleg a nagy a kicsit.
2012. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, nekem nagynéném ikrei gyepálták néha akaratlanul egymást, annak ellenére, hogy imádja egyik a másikat, nem mozdulnak a másik nélkül. Egy sima "nem szabad, ez fáj neki" megoldotta. Én tesómmal gyakran boxoltam kicsiként, 16 hónap a különbség köztünk, mindig annyit mondott anyu, hogy "ejnye, hát fáj neki". Akkor elszégyelltem magam. :) Gondolom én is hasonlóan intézem majd. :)
2012. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!