Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok 22 hónapos kisfiún...

Ajánlanátok 22 hónapos kisfiúnak mesét?

Figyelt kérdés
A Teletubbies-t nézi de gondoltam kellene neki már valami más, új mese is. Ti hasonló korú gyereketek miket néz, szeret? Ja és csak Dvd érdekelne, sajnos a könyvek még nem kötik le.
2012. jan. 6. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kisvakond, Bogyó és Babóca.

Duck tv meséi, Minimax.


Nálunk ezek a slágerek.

2012. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak kismillió meséje van, szerintem mind megvan neki, ami csak létezik. Barbie-s mesék, Oroszlánkirály 1-3, Madagaszkár 1-3, Némó, Szépség és a Szörnyeteg, Táncoló talpak, és még sorolhatnám. De 10-15 percnél tovább egyik sem köti le a figyelmét. viszont a kisgyerekekről szóló filmeket imádja, egy másfél órás filmet végignéz, pl. a Nicsak ki beszél 1-3, vagy a Pelenkás bajkeverő.
2012. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 22 hós lesz hamarosan. Nála a következők a slágerek: Micimackó és a Zelefánt,Micimackó Tavaszolás zsebibabával, Tigris színre lép, Bogyó és Babóca, Kisvakond sorozat és most kapott rá a Frakk, a macskák réme mesére. Ezek mind DVD-k. Megvettük a Micimackó visszatér-t is, de jól eldugtuk, miután elkezdtük vele nézni, mert tiszta horror, tele halálfejjel meg ilyesmik, nem is értettük, hogy lehet ez. A többi rész olyan kedves. Ja, és még a Tom és Jerryt szokta nézni a férjem és mióta látott egy részt, azt is szokta kérni. Kb. ezek vannak.
2012. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kihagytam a mondatból, hogy mióta a kisfiam látta azt a részt Apával, azóta kéri. Hiányzott a mondatból a "kisfiam". :)
2012. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a micimackó és az oroszlánkirály a menő. Meg a rövidebb fél-háromnegyed órás mesék közül a király szakálla, a dzsungel királya, noé bárkálya. Ezek ilyen 300ft-os dvd-k. A lényeg, h zene legyen benne meg állatok, és máris jó a mese. A könyv nálunk sem vált eddig be...

2012. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem üljetek le együtt a youtube elé, és mutass meg neki pár mesét, úgyis ő fogja eldönteni melyik mese tetszik neki, és nem mi. Ami tetszik neki és többször is meg akarja nézni, azt vedd meg neki dvd-n. De esetleg le is lehet tölteni. Én mindig így csinálom a lányommal, mert a boltban vett mese dvd-kel már párszor besültem, de ha ő választja ki úgy hogy előre látja a számítógépen, akkor biztosra megyek.
2012. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam ennyi idősen a kicsi piros traktor című mesét nézte sokat,aztán jött a Roary őrület.Most már 2,5 éves sokmindent megnéz,pl szereti az eperkét,bobmestert,chuggingtont.
2012. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Maszkabál, Gyerekdalok és mondókák, Thomas, A kukásautó 1 napja (nem vicc!), Bogyó és Babóca - ezeket nézi a 2 évesem.

Szerintem 22 hónaposan azért érdemes lenne már a könyvekkel próbálkozni, mondjuk az én fiam nagy olvasó, van vagy 30 könyvünk, ő választ esténként, és simán folytatja a mesét, ha nem mondom elég gyorsan.

2012. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az enyémek a régieket szeretik leginkább: kisvakond, kockásfülű nyúl, futrinka utca, mirr murr. megy még a bogyó és babóca, fifi, tesz-vesz.

1 éves és 2,5 éves fiúk

2012. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fiam inkább "könyves", de nagyon szereti a Dóra a felfedezőt, Chuggingtont, Duck Tv-t, Minimnetőket, És hát nagy a Verda-őrület.
2012. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!