Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hónapos kisfiam állandóan...

15 hónapos kisfiam állandóan csapkod, verekszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem hiszem,hogy ez normális lenne.Dobál mindent sokszor hozzánk vágja a tárgyakat,ami elég fájdalmas tud lenni,meg hát bosszantó!Hogyan szoktassam le erről?Biztos van erre módszer!Tud valaki tanácsot adni?
2009. máj. 23. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdés az, h mi előzi meg a dobálást, csapkodást...Vminek történnie kell előtte, m ez vszínűleg reakció vmire, ami neki nem tetszik...
2009. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem beszéld ezt meg a védőnővel vagy a gyerekorvossal.

Tényleg lényeges hogy mi előzi meg a dobálást!

Nagyon sok oka lehet ennek a viselkedésnek!

Mentális és pszihés is!

2009. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nalunk is van ilyen altalaban akkor ha valamire azt mondom nem szabad. De neha csak ugy magatol en ilyenkor arra fogom hogy unatkozik nem talalja fel magat ilyenkor leulok melle jatszani es elmulik

Nagyon bosszanto neha de ez olyan dackorszak fele biztos nem komoly es kinovik. Szerintem ehhez nem kell orvos:):)

2009. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem minden kisgyerek csinál lyet:-) Ezzel fejezi ki a dühöt, azt, hogy vmi nem tetszik neki, Ha jobban belegondolsz, sok felnőtt is tesz dühből hasonlókat, pedig nekünk már okosabbnak kéne lennünk:-) nincs semmi gond, amit előttem írt vki az jó, játsz ilyenkor vele, foglald le, ha nagyobb lesz, akkor már megkérdezheted tőle, hogy miért csinálja. Kitartás, biztos kinövik majd, de szerintem ne hagyd annyiban, nehogy alfajuljon!
2009. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a már meglévő válaszokat!Főleg az utolsó kettőnek!Ezek nagyon hasznosak és biztos így fogom csinálni!
2009. máj. 25. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!