Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Te mennyit jatszol gyermekeddel?

Te mennyit jatszol gyermekeddel?

Figyelt kérdés
En nemtudom de az en kislanyom 3 eves lesz februarban,es nem nagyon igenyli a jatszast velem.Inkabb fozni akar segiteni meg takaritani..Meg mesezik.Nekem olyan tul felnottesnek tunik.Egyszeruen nem lehet leulni vele jatszani.Most is beszelget velem :) En rontottam el valamit?

2012. jan. 6. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

nem, szerintem ez azt jelenti hogy az életbeli dolgokat akarja megtanulni, ami teljesen normális.

Nyugodtan magyarázz el neki mindent, még abban az időszakban van hogy minden érdekli.

2012. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nagyobbik lányom pont ilyen volt, aztán jött az ovi és a kistesó. Azóta szinte nem is játszom velük annyira jól elvannak (21 hó korkülönbség) + nekem segítenek.
2012. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is elég gyakran a közelemben van, amivel nem lenne gond, ha nem tanulnék. Viszont most, hogy vizsgaidőszak van, kicsit terhes ez, de kibírható. Sajnos egyedül nevelem, így maximum a TV elé tudom leültetni, hogy nézze azt, vagy játszon szépen, de ez csak átmeneti megoldás, mert egy idő után megoldja és jön át hozzám beszélgetni vagy kéri, hogy játszak vele.

22F

2012. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!