Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik a tapasztalataitok olyan...

Mik a tapasztalataitok olyan WC-ülőkével, ami egybe van építve egy felhajtható WC-szűkítővel?

Figyelt kérdés
Mennyire jött be, és főként mennyire nehéz/vagy nem nehéz azt tisztítani?
2012. jan. 7. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
semmi különbség nincs a tisztításnál mint a sima ülőkénél, nekünk nagyon jó sosem volt bilink nem kellett azt is pucolni, mondjuk nekem fiam van a pisilést mindig is állva végezte, amíg kellett akkor még fellépőről. Ez a sz ülőke nem csúszkál el mint egyes szűkítők.
2012. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudnátok nekem linkelni, hogy ez, hogy néz ki, és hol és mennyiért lehet beszerezni?
2012. jan. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az OBI-ban is láttam ilyet.
2012. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm, további tapasztalatokat várok!
2012. jan. 9. 18:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyon bevált,a bilit nem is használta.Nem mozog,csúszkál(mint a sima szűkítők)stabilan biztonságosan kényelmesen ül rajta.Jól tisztítható,lecsapódás gátlós.Mi a lidl-ben vettük,kb két éve,azt hiszem 5000ft környékén.
2012. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is Lidlben vettem, sokkal jobb, mint az ülőke, mert az elmozdul és befolyt alá a pisi, csöpögött minden, amikor felvettem. (Fiam van, ugye ha pisilt, állt a kukac.)

Könnyű tisztítani, stabilan ül rajta a gyerek, én örülök, hogy megvettem.

2012. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Maximálisan bevált,több felületet kell áttörölni, de inkább mint a bilitminden használatnál...Jobb,mint a leveető ülőke,mert stabil.Ő is tudja kezelni.
2012. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!