Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel tudok segíteni a kislány...

Mivel tudok segíteni a kislányomnak?

Figyelt kérdés
Ma este már kétszer hányt, pár napja hasmenése is volt, de azt ráfogtam a fogára....sajnos nem az miatt volt neki szerintem.Hányás után egyből tudtam neki adni kamilla teát amit meg is ivott.Van valami amivel tudnék neki segíteni?2,5 éves
2012. jan. 2. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Én vizet adtam volna hányás után, fél óránként egy picit (hogy bent maradjon) a kamillatea szárít és mivel hányt, meg hasmenése van ez nem volt a legjobb megoldás :(

Én amikor a babám hányt és ment a hasa, mellette aludtam, simogattam, álomba ringattam.

2012. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

dedanoletta kúp, vagy széntabletta.

Én még ezt adtam neki

(első voltam)

2012. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen, el tudod vinni orvoshoz.
2012. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első köszi!Magától visszaaludt, azzal nem volt gond,én is mellette vagyok,most is 3mre alszik tőlem! Másodiknak:reggel az első dolgom lesz elvinni orvoshoz, szerencsére holnap délelőtt lesz rendelés!
2012. jan. 2. 22:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kúpod nincs otthon?Ha már többször hányt, akkor kellene neki egyet adni.Kamilla helyett én is csak vizet adnék neki, azt pedig reggelig folyamatosan.

Reggel gondolom viszed az orvoshoz.

2012. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam h nurofent adok neki ,ha megint felébredne, de van itthon antipyreticum is,melyiket adjam?
2012. jan. 2. 22:49
 7/10 A kérdező kommentje:
és persze vizet a tea helyett
2012. jan. 2. 23:04
 8/10 A kérdező kommentje:

II. Folyadékpótlás - SZŐLŐLÉVEL

Hányás, hasmenés esetén a folyadék pótlása a legfontosabb! De hányás esetén erre csak hideg ital alkalmas!

Vizet semmiképp ne adjunk, mert a vér vegyhatásának felborításával ismételten hányást vált ki!

Van azonban egy mindig kéznél lévő, mindig használható és minden szempontból hatékony "szer", az egyszerű SZŐLŐLÉ. Hidegen adagolva kész csodaszer, ugyanis megnyugtatja a gyomrot, leállítja a hányást, pótolja az elvesztett folyadékot, sókat és ásványi anyagokat és mindemellett táplálja a bélsejteket.



Vizet akkor inkább nem adok

2012. jan. 2. 23:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Így van! Tapasztalatból mondom, hogy a szőlőlé ilyenkor csodaszer! Kiskanalanként add neki.

De a legfontosabb, reggel vidd el dokihoz, mert ki is száradhat.

Ő majd megmondja mit adj neki hasmenésre.

2012. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál, kapott B6-ot meg Lavtiv Baby-t.Szerencsére már jobban van!!!
2012. jan. 3. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!