Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » XIII. kerületi anyukák, hova...

XIII. kerületi anyukák, hova jártok a gyerekekkel, ha esős, szeles idő van? Vagy csak szimplán a (gyerek) társaság kedvéért?

Figyelt kérdés
Voltunk már Tücsöktanyán,Szöcskevár játszóházban, Állatkerti játszóházban. Mindig odajárni unalmas is egy idő után. Más anyukákkal nem igazán járunk össze. Úgy vettem észre, hogy akikkel néha odakint összefutottunk a játszótéren, megvan a saját maga kis "körük".
2012. jan. 10. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Látod erre én is nagyon kíváncsi lennék, mert mi meg 1,5 hónapja költöztünk ide, igazából a környéket sem ismerem, de ha gondolod írj privire :)
2012. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mi már lassan 2 hónapja lakunk itt, de még 1 kisgyerekes ismerősöm sincs:( Ti merre laktok? (Mi újlipótváros.)
2012. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Voltunk már a Grübedliben is, nagyon jó,( Fáy utca) de a lányom jobban értékelte a Szöcskevárat - ugrálás miatt...
2012. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vizafogó. Dózsa Gy. úti metróállomás közelében lakunk.
2012. jan. 10. 22:41
 5/13 anonim ***** válasza:
mi is a dozsa gy. metrotol 5 percre lakunk csak masik irany! Szervezzunk mi kismamaklubot! A RAMban csak lenne hely
2012. jan. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mik a feltételei. Esetleg lenne-e ott egy kis helyiség, ahol kialakíthatnának egy játszóház szerűséget. Kerületi kártyával ingyenesen, kedvezményesen.(Szépen eljátszom a gondolattal...:))) De tényleg ideépítették ezt a nagy "kolosszeum"-ot és nem tudok róla, hogy lenne bármilyen kötetlen kisgyerekes foglalkozás...

Most felkeltetted az érdeklődésemet, kutakodok, lehet még fel is hívom...

2012. jan. 11. 22:52
 7/13 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy írnék egy e-mailt a központi címükre. Előállnék a játszó szoba/ház ötelettel. Egyáltalán lenne-e rá lehetőség, tudnának-e erre egy termet biztosítani.

És ha ne adj Isten benne lennének, írnék az önkormányzat illetékes osztályára is(talán szociális??), hogy a felmerülő terembérlet, áram költséget fizetné-e, illetve játékok beszerzésére is tudna-e "adakozni". Még abban is benne lennék, hogy feleslegessé vált játékaink közül (ami még megfelelő állapotban van)vinnék be. És esetleg ez lehetne az 1x-i kezdeti belépő minden odalátogató kisgyerek és anyukájának, egy megunt, de még használható állapotban lévő játék.

De jó lenne, ha összejönne..:)))

2012. jan. 11. 23:05
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


ha gondolod a világcsücsökben is érdemes lenne érdeklődni! Ez a Váci úton van, a Lehel téri metrótól 3 perce.

2012. jan. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, én is nézegettem ezt az oldalt is.

Írtam egy érdeklődő e-mailt a Ram-nak egy játszóterem/játszóház kialakítására alkalmas teremmel kapcsolatban. Egyenlőre várom a választ. Ha nemleges választ kapnék, utána megpróbálom a világcsücsköt.

2012. jan. 12. 09:57
 10/13 anonim ***** válasza:
okés, ha tudok valamit segíteni írj privit! Szia!
2012. jan. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!