Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeretnék többet tudni az...

Szeretnék többet tudni az Aleo Verárol, írnátok rólla valamit?

Figyelt kérdés

Több problémánál olvastam és érdekel.

Holl lehet kapni? (gógyszertár,DM,Termékek bemutatók).

Mennyiben kerül?

Ki mit tud rolla?

Csak krémben használjátok?


2009. máj. 25. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a First nevű terméket használom, ai folyadék, aloe vera tartalommal. Spray formában használom.

Jó a bőr sérüléseire, azaz égés, seb, satöbbi. Bőrnyugtató. Többek közt. De pl. ha fáj a torkod, akkor oda is fújhatsz belőle, ezer felhasználási módja van.

2009. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én magát a növényt használom. Van itthon egy és ha szükséges, csak levágok belőle egy kis darabot és a nedvével kenem be a bőrt. Bőrnyugtató, ápoló hatású. Égési és különféle felületi sérülésre nagyon jó hatású. A napégésre is nagyon jó. Hámosító hatása is van. 2 éve ezel kezeltem az arcomat, amikor a kifröccsenő forró olaj megégette elég nagy felületen (a nyakam és az állam körül), teljesen eltűnt minden nyoma néhány hét alatt.
2009. máj. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hol vedted és mennyiben kerül? Elsőtöl kérdezem.

Másodiktol: magyarországon is termelhető? Hol és milyen formában szerezted be és mennyiért? Talán árulnak virágmagot? Virágként termeled bent?

2009. máj. 25. 09:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában terjesztőktől tudsz venni, de én a fóti corában is vettem már a fodrászkellékesnél. Sprayt használok én is, az 5000 Ft kb., attól függ mennyi az euro.
2009. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem a Tescoban vettem, 1500 Ft körül a növényt. Ugynúgy kell vele foglalkozi, mint a kaktuszokkal. Nem egy nagy ördöngősség ésmgmutatós is. Szerintem biztoantalálsz virágboltban is.
2009. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja! Ha beütöd a google-ba és a képekre kattintasz, meg is tudod nézni,hogyan néz ki :))
2009. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!