Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két és fél évesnek melyik...

Két és fél évesnek melyik bicikli a jobb? A háromkerekű, vagy a négykerekű? (pótkerekes)

Figyelt kérdés

[link]


[link]

(ez 12-es)


[link]

(ez 14-es)


2012. jan. 11. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Tavasszal lesz 2,5 éves a fiam, pótkerekes bicajt kap a húsvéti nyuszitól, 12est.
2012. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, ilyesmit fog kapni:


[link]

2012. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Akkor ez jó lesz?

2012. jan. 11. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ugyanilyen van, mint amit belinkeltél utoljára, csak futóbringa formájában. Pár hónappal több volt 2,5 évesnél mikor kapta.


Én személy szerint jobban szeretem a futóbringát, mint a kitámasztóst.

2012. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ekkora gyereknek a legjobb a futóbicikli.

A tologatós, állatkás triciklihez szerintem már nagy (persze, gondolom már nem tologatnád benne).

A rendes biciklihez pedig kicsi. Nem azért, mert nem éri el, hanem mert még nem igazán tudják még tekerni, pótkerékkel sem. Persze biztos van olyan gyerek, aki igen.

2012. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mi azért merjük megvenni neki, mert unokatesóknak van, és már ült rajta, próbálta is tekerni még ősszel, szerintem kis gyakorlás és menni fog neki.

2012. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!