Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tudok még tenni? Nem tud...

Mit tudok még tenni? Nem tud aludni úgy köhög.

Figyelt kérdés
27 hónapos kislányom nagyon szenved. Meg van fázva eléggé és ha lefekszik a délutáni alvására egyszerűen nem tud elaludni a folyamatos köhögéstől. Orra kiszívva, orrcseppet kapott. Ágya megemelve, mentolos kenőccsel a cicije meg hátikója bekenve. Van még valami tippetek? Napok óta nem tud aludni délután és ettől szenved. Éjszaka is csak azért alszik, mert már annyira fáradt, de akkor is folyamatosan köhög és szenved.
2012. jan. 13. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom kap hurutoldót is.Miből,mennyit?
2012. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most csak Aeriust kap 2,5 ml-t naponta meg egy kevert orrcseppet, ebből napi 3-szor 2-3 csepp. Köptetőt nem kap.
2012. jan. 13. 12:42
 3/12 A kérdező kommentje:
Vírusos torokgyulladása van amúgy a doki szerint és erre jön még rá a nátha.
2012. jan. 13. 12:42
 4/12 anonim ***** válasza:

Ugyanezzel küzdünk a 25 hónaposommal. Én tegnap vettem neki Stodal szirupot, ez homeopátiás. Délután és este adtam neki, és már ettől a két alkalomtól jelentősen csökkent a köhögése. Ma reggel is kapott, azóta nem is köhögött!!!! Szerintem próbáljátok ki, nem vészes az ára, 800 ft körül van. És így szerencsére tegnap éjszaka tudott aludni, sőt most délután is alszik mint a bunda.

Jobbulást a kicsinek!

2012. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért, de megkérdezhetem, hogy a mellkasára mit kensz? Mert amit mi kaptunk, azt csak hátra szabad, de jó lenne előre is kenni, jobban hatna szerintem.
2012. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Baby luufot kenek rá, a cicijére csak keveset, anyósom és apósom is orvos, azt mondták na nagy gáz van szabad oda is.
2012. jan. 13. 13:24
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére most elaludt, bízom benne, hogy legalább 1 órát tud pihenni.
2012. jan. 13. 13:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam a baby luff-ot csak a hátára szabad kenni.

Az én kislányom 22hónapos,neki is nagyon nehezem múlik el a köhögése.Amiket próbáltunk : Stodál,Lándzsásútifű,Rhinatiol,Ambroxol,egyik se használt.Most vettem neki Droserin kenőcsöt,ez is gyógynövényes.Be kell kenni a mellkasát meg a hátát,talán 2-szer kentem be a kislányomat vele de már alig köhög.Igaz nem olcsó 3900Ft.De megéri.

2012. jan. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én alvás előtt kb. fél órával Fenistil cseppet adtam neki és nekünk bevált, azt nem mondom, hogy egyet sem köhintett, de annyira nem köhögött, hogy felkeljen rá.
2012. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a disznózsírt javasolta a dokinénink.21hós. Illetve ami még jó a Naturlandos légzéskönnyítőkrém gyerekeknek. Az én kicsim is éjjel oránként kelt fel. S csak szopival aludt vissza. Ő 21hós.
2012. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!