Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha együtt aludtál a gyerkőcödd...

Ha együtt aludtál a gyerkőcöddel, mikor és hogyan szoktattad vissza a szobájába?

Figyelt kérdés
Kislányom 18hónapos és 10hónapos korában elköltöztünk és nehezen szokta meg az új helyet és jöttek a hátsó fogai is, így nálam kötött ki h tudjunk legalább egy kicsit aludni (apa a nappaliban). Éjszaka most is van h 4szer elkéri a cicit, tehát nekem így kényelmes de apának úgye nem... Nem tudom h mit csináljak....
2012. jan. 15. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:

szio nekem 16 hos a csemetém. én vele alszok aygerekszobába szerinetm max 20 hós koráig (most jelenleg beteg igy nem akarom itt hagyni) éjjel már nem eszik legfeljebb a cumi keresés miatt riad fel.

Szeretnék még egy babát és addigra jo lenne a ha lányom megtanulnna asajt szobájába aludni. de nme arrol van szo hogy elalváskor ne feküdnék oda s fognam meg akezem.

ha megszületik a másik baba akkor lehet apuka költözik majd néhány napra Bogihoz mig a kicivel vagyok rendezödik a napirendünk. Én ugy vayok vele imádok a gyermekemmel aludni problémát én ebböl nme csinaltam, de ha lesz másik baba valamit alkotni kell illetve jövöre már 3 éves leszés akkor ovi...és nem lesz aki fogja majd a kezét elalvásnál. hát nehéz nagyon nehéz, sose aludtam külön a ygermekemtöl de majd meg kell tenni a kövi lépést

2012. jan. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a gyerekszobában aludtam a kisfiammal, a férjem a hálószobában egyedül. Most 2,5 éves. Kb. 10 hónapja alszik egyedül.. Vagy picit rászedem, ha azt akarja este, hogy feküdjek mellé.. Ilyenkor azt mondom neki, hogy anya mindjárt jön, csak fürdik még, csukd be a szemed.. Eltelik 10 perc és már alszik is :)


Viszont, ha még szopizik a kislányod, akkor ez nehezebb.. mert ugye akkor éjjel rohangálhatsz egyik szobából a másikba. Viszont nem próbáltad még cumisüvegől adni neki az anyatejet? Hátha úgy nem kellene mellette éjszakázni. Kicsit a férjednek is kedveznél vele :)

2012. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már teát, tejet adni neki, de egyszerűen nem fogadja el a cumisüveget. (Kicsinek sem fogadta el)
2012. jan. 16. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is gond. Kb.10 hónapos volt amikor magam mellé vettem, mert állandóan fenn voltunk éjszaka. Ebben láttam a kiutat. De most meg csöbörből- vederben vagyunk. 3 éves lesz márciusban és hallani sem akar az egyedül alvásról van egy olyan szokása, hogy a fülemet morzsolja és úgy alszik el. Ez ugye az oviban nem lesz lehetséges, és márc 1.-én kezdi. Én úgy tervezem, ha jön a másik baba, idén szeretnénk, majd szépen rávezetem a dolgokra. Hogy anyának nagy a hasa és véletlenül megrúgod stb. De most hogy oviba is megy, még nem akarom ezzel is terhelni.
2012. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!