Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 éves lányomnál nagy...

2.5 éves lányomnál nagy visszaesés a szobatisztaság terén?

Figyelt kérdés
nappalra nem pisilt kakilt be illteve volt hogy az eleje becsurgott . féltem hogy ha kimegyünk bemegy az eleje és felfázik gondoltam adok rá pelust .. hát ezzel elkövettem a hibát most van hogy egész nap bepisil ..mit csináljak....? ti hogy oldjátok meg hogy au utcára menet se kelljen rá pelus és nem menjen be a pisi eleje?

2012. jan. 16. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
leszoktató pelussal. Moshatóval és mielőtt elindulunk ráül a wcre. Ebben a téli hidegben még egyszer nem kellett neki utcán pisilni. Mondjuk az én lánykám keveset hajlandó csak inni.
2012. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1,5-2 órát ki kell bírniuk, annak függvényében, mennyit iszik, mennyi gyümit eszik. Indulás előtt pisiltesd meg, és mond el neki, hogy most pisiljen, mert elmentek otthonról, nem lesz rá lehetősége, míg vissza nem jöttök. Illetve ha meg kell neki, akkor kérd, hogy szóljon hamarabb!
2012. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pont ez a baj hogy szól ő hogy kell neki de már akkor pár csepp bent is van és ettől félek hogy e miatt felfázik egyébként sokat iszik ...ma megpróbálom kivinni délután sétához hogy nem megyünk messze köszi..a válaszokat.
2012. jan. 16. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!