Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnál is volt visszaesés...

Másnál is volt visszaesés szobatisztaság ügyben?

Figyelt kérdés
Kislányom 20 hónapos egyik nap levette a pelusát hogy neki nem kell szépen haladtunk 3 hét múlva mindig szólt egy hétig nem volt baleset!Aztán most újra bepisil természetesen nem szidom meg gyors csere és mehet játszani!Ez másnál is így volt hamar vissza áll vagy mivel még kicsi hosszú folyamat?
2011. szept. 23. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 19-20 hónapos korában lett szobatiszta, bő 1 hónapja ágytiszta is. Most 2 éves, pár napja bepisil nappal is és éjjel is. Tegnap hiába kérdeztem, hogy kell-e pisilnie, azt mondta, hogy nem, fél perc múlva pedig bepisilt (tegnap napközben összesen 6szor). Éjjel megint. Ma már nem kérdezgettem, hanem inkább elvittem, akkor is, ha azt mondta, hogy nem kell. Remélem hamar visszaáll a rend, mert most is kicsit náthás, nem szeretném, ha emiatt megfázna.
2011. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez annyira gyerekfüggő.

Nálunk tavaly nyáron szobatiszta volt, ahogy eljött a nadrágos időszak újra bepisilt, egész télen pelusos maradt. Az idén júliusban egyik napról a másikra szobatiszta lett. Novemberben lesz 3.

2011. szept. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Akiről azt hiszik, hogy ilyen kis korban szobatiszta, annál gyakori a visszaesés. Az sem baj, ha 3 évesen pisil vagy kakil be.
2011. szept. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!