Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel segíted kisgyereked (2...

Mivel segíted kisgyereked (2 év körüli) fogzását? A hátsó nagy őrlők jönnek.

Figyelt kérdés
Nem elég a fogzás kínjai, + most szokik a bölcsibe kislányom:(
2012. jan. 16. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a kisfiamnak Nurofent adok,attól éppen tud aludni,de éjszaka visítva sír, annyira fáj neki.2 cumiját teljesen szétrágott.Egésznap rágja az ujjait.Az alsó kettő nagyon be van duzzadva.Még a dentinox gélt használjuk.És te?Ezek nem rágófogak?
2012. jan. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam par nap mulva lesz keteves es nallunk is sajnos gondok vannak. Ha nagyon faj akkor o szokta kerni, hogy zselezzem be neki. Kisfiamnal alul van beduzzadva mindket oldalt de valamiert csak az egyikre keri a zselet. Lehet a masik fele meg nem faj annyira. A zsele valamennyire lezsibbasztja de nallunk is a nurofen segit. MI kulfoldon elunk es este lefekveskor kap nurofent es ejjel amikor felsir akkor kap panadol alapu keszitmenyt es reggel bolcsi elott nurofent. A bolcsibe sajnos nem adhatnak neki nurofent vagy panadolt csak valami feher por szeruseget szornak a szajaba ami eleg hatasos. Delutan 3-kor hozza haza a ferejem es ha nagyon nyugos akkor kap panadolt, hogy este kaphasson nurofent. Nallunk 8 orat kell varni a nurofen meg a panadol utan igy 4-4 oranketn tudjuk adni felvalltva. Remelem mi is hamarosan tulleszunk rajta mert olyan szivszagato tud lenni amikor odajon hozzam es mondogatja, hogy zselezzem be neki mert faj. :(
2012. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kislányomnak először a fölső rágó jött ki, én is Nurofent adtam neki, mielőtt beengedtem a bölcsis csoportba. Éjszaka pedig Viburcol kúppal próbálkozunk....
2012. jan. 19. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!