Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor jött rá kisgyereked,...

Mikor jött rá kisgyereked, hogy a bölcsi, minden nap nem is olyan jó móka?

Figyelt kérdés
Nálunk az első hét maga volt az álom. A 2. hét (még beszoktatás) pedig a rémálom. Kb. délelőtt 10től sír,nem tud aludni. Tudom, hogy minden gyerek más és más, de mikortól reménykedhetem, hogy egy kicsit jobban érzi majd ott magát?
2012. jan. 14. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az első perc elején valamikor már rájöttem. Kb. 3..4 napig tudtak hordani, aztán 2 hétre beteg lettem. Újabb max. 1 hét, újabb 2 hét betegség. Aztán a szüleim feladták. :P
2012. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Abban lehet vmi, hogy ha egy gyerek nagyon nem érzi jól ott magát, gyakrabban beteg. Mi nem adhatjuk fel, mert már dolgozom. Vagyis a felgyülemlett szabikat töltöm...Azért köszi a választ:)
2012. jan. 14. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szintén első hét nagyon jó volt. 2. hétre beteg lett. 3. héten már ott aludt (1,5 hónapig nem aludt, le sem feküdt, sírdogált). Reggelente úgy vették le rólam. Februárba kezdtük,(addig szinte minden reggel sírdogált) kb. június körül kezdett látszódni, hogy talán kezdi megszokni. Jött a nyár, 7 hét itthon. Mint aki mindég bölcsis volt, úgy mentünk vissza. Semmi sírás. Na meg az első félévben 1-2 hét bölcsi, 1-2 hét betegség.
2012. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Mármint szinte júniusig volt sírás mimkor ott hagytam:-(
2012. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tejóég! Úgy érzem, nálunk sem lesz rövidebb idő, míg megszokja. Nagyon nagy a kötődés.ÉS alig volt eddig úgy, hogy másra tudtam volna bízni, folyton csak velem van (volt). Azért még reménykedem:)
2012. jan. 15. 12:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is így kezdte novemberben,ahogy a te gyermeked.A második,harmadik,negyedik hét azért nehéz volt,mert nem ment az evés,alvás.És akkor kimaradt másfél hét szünet.Majd amikor újra kezdtük,már könnyebb volt mindig egy kicsivel.Fokozatosan.Most már nincs semmi gond,ott tartunk,hogy talán feloldódott a bölcsibe.Szerintem kell 2hónap mire tényleg megszokják,pedig én is azt hittem,hogy minden szuper lesz ott.Amúgy a gondozó hozzáállásától is függ,én az egyikkel a mai napig nem vagyok kibékülve(több anyukával együtt),mert nem tetszik a stílusa,ahogy a gyerekekhez viszonyul.Kitartás,ez nehéz időszak,de meglátod mindig könnyebb lesz és szeretni fogja a kicsi.
2012. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!