Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt még vki, aki falun él...

Van itt még vki, aki falun él és vannak háziállatok? (tyúk, disznó). Hogy látod el őket kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés

Mi anyósomékkal lakunk, de ma nem volt senki itthon, úgyhogy rám hárult a dolog. Épp csak futtában kiosztottam mindenkinek a kaját, vizet, de eközben is 3-szor a gyerek után kellett mennem. Ő is velem volt az udvaron. Hátha még darálni kéne, vagy az ólban takarítani!

Mostanában gondolkozok rajta, hogy ezt hogy lehet egyedül megoldani, mert apósom beteg, anyósom se túl egészséges (sérve van, nem is emelhetne.)

Ti hogy csináljátok/csinálnátok? Van segítségetek?



2012. jan. 16. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én annak idején úgy csináltam, hogy reggel akkor etettem, mikor a gyerekek még aludtak, és akkor takarítottam az ólat.Megoldottam mindig valahogy, hetente egyszer daráltam. Segítségem nem volt. A párom szinte éjjel-nappal dolgozott. Volt rá eset(nagy ritkán)hogy hátrajött a disznókhoz, megkérdeztem tőle: "Nőttek, mióta nem láttad őket?" Ja-volt a válasz. Mire én:" És a fiúk?"...
2012. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nalunk a ferjeme ez a feladat.van lovunk,kutyank,baranyunk,nyulaink,tyukjaink es egy kakasunk is.a ferjem nagy allatbarat.nekem a 28 es 6 honapos gyerekeink,haztartas,tuzeles mellett nincs idom.ez volt a feltetelem, h lehet,de nem en fogom oket ellatni.
2012. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nálunk most a férjem se jöhet szóba, külföldön dolgozik. Úgyhogy kb úgy vagyunk mint az első válaszoló, mikor hazajön, megnézi előbb a gyerek mennyit nőtt, aztán az állományt is felméri.

Hát kedves második, nem mondom, hogy irigyellek. Egyébként nem dolgozik máshol a férjed?

Várok még válaszokat.

2012. jan. 17. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok. De, a férjemnek van munkahelye, és az mellett vannak az állatok.
2012. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!