Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha napközben ilyen jót alszik,...

Ha napközben ilyen jót alszik, éjszaka mi a gond?

Figyelt kérdés

Kislányom éjszaka még midig felkel, de az utóbbi napokban 4-5 alkalommal,és redszerint 1-4 óra között.

De nappal olyan nyugodtan aslzik, most is,fél10 óta alszik, délután lesz még kb egy órás szundi és ennyi.

Eléggé lefárad estére is,sokat vagyunk kinn, nem tudom mi lehet a sok ébredés oka, olyan,mintha nem lenne fáradt

11 hónapos


2011. okt. 19. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

az hogy sokat alszik nappal, akkor alaussza ki magát.

én délelött nem engedném aludni már csak fél órát, és délután ne aludjon tovább mint 16 óra.

2011. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem szokott ennyit alduni, de ha jön az eső mindig többet aslzik.

Ált reggel 8körül kel, és már csak ebéd után alszik, 2-2.5 órát.


De ma már felkelt fél7után,és így nagyon hamar kidőlt, kinn voltunk a friss levegőn,boltba,itt-ott,hintázni.

2011. okt. 19. 11:47
 3/13 anonim válasza:
100%
Hát igen a sok mozgás, pörgés jót tesz a kis szervezetének, többször el kéne vinni ide oda, és akkor jót fog éjszaka aludni.
2011. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az én fiam is jokat tud aludni napkozbe, de az éjjelek szornyuek. szenvedés az egész neki is és nekem is. fáraszthatom ameddig csak tudom, akkor sem alszik jol éjjel. pedig már egy éves mult.
2011. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anniebianca ***** válasza:
100%
Anyu szerint a mi egyévesünk is megszokásból ébred annyiszor éjszaka és csak ringatva alszik el, de még nem szántam rá magam,hogy hagyjam sírni,pedig 9 hónaposan egyszer már bevált, 2 éjjel cirkuszolt párszor,utána átaludta az éjszakákat.Most két hete kezdte újból,hogy a nátha miatt sokszor fentvolt, már elmúlt,de megszokta az éjszakázást.
2011. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg, hogy nem egedet ilyen sokat aludni nap közben.

Az én lányom délután is olyan1 órát ha alszik akkor jónak mondom és nincs gond az éjszakával. Mondjuk lehet, hogy nekünk szerencsénk is van de egy próbát szerintem megér, hogy nem egedet ennyit aludni. :)

2011. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha jön a foga, az az éjszakai csöndben jobban megzavarhatja az álmát. Nálunk mindig is így volt, pedig már másfél éves. Vagy nappal ébredt sírva, vagy éjszaka ébredt fel többször. A fogzás sajátossága lehet, hogy nappal minden rendben lévőnek tűnik (kivéve a nyálzást), éjszaka meg sokx felébred.

De ellenőrizhetnéd pl. hogy nincs-e melege. Nálunk ilyen is volt, pár napig eltartott, mire rájöttem.

2011. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha ennyiszer ébred rövid időn belül akkor arra tippelek éhes. adj neki tápit és ha nem ébred utána akkor ez a baj, másnaptól többet adj neki enni napközben
2011. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is pont ez a gond csak az enyém már 3 éves elmúlt és egész kicsi korától ezzel küzdünk, sikertelenül Most már azért nem vészes, mert max 1-2× ébred át kell menni hozzá, vagy ő jön át és alszik, de emlékszem, mikor annyi idős volt, mint a Tiéd, nálunk is rengeteg ébresztő volt meg cirkusz éjszakánként.

Okosat nem tudok mondani, próbálj meg mindent. Én kipróbáltam hogy nem altatom, mikor már nagyobb volt, hát annál rosszabb volt az éjszaka, próbáltam etetni, ugyanúgy ébredt, többet altatni, kevesebbet altatni, semmi nem jött be. Talán az esti levendulás fürdő és a homeos camilla segített picit dolgon, de ennyi. A gyerekorvosunk szerint ilyen nyugtalan és rossz alvó, majd elnövi, most még nem tudnak mit csinálni vele, mert kicsi.

Kitartás!

2011. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a fiamat ennyi idösen állitottam a napi 1 alvásra. mert ugy aludt mint a tied 10-12ig és délután 4-5ig, éjjel meg forgolodott, de 3 nap alatt rászokott az uj menetre, most 7kor kel, fél1-3ig alvás este 8-tol alvás, nagyon ritkán kel éjjel, max ha szomjas, 15 honapos
2011. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!