Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan, akinek a gyermeke...

Van olyan, akinek a gyermeke SLEEPY pelenkát hord/hordott? Vélemények róla?

Figyelt kérdés

[link]

Erről a pelusról lenne szó.Érdekelne,hogy mennyire jó nedvszívó,gumis-e hátul a dereka stb.!


2012. jan. 18. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem használtam még, de kíváncsi lennék a pelusra is meg az árára is, mert nem találom a honlapon, vagy csak béna vagyok?!:(
2012. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem,nem vagy "béna"!:)A honlapon én sem látom feltüntetve az árát,de a "Rendelés"címszó alatt vannak megadva telefonszámok,szerintem azon lehet érdeklődni és ott is veszik fel a rendelést.Én Nyíregyházán az egyik bababoltban találtam rá erre a pelusra(szintén honlapon)és hozzánk közel van Nyíregyháza.Ott ennek a pelusnak az ára a következő:


Mini (3-6 kg) 66 db (28 Ft/db) 1.850 Ft/cs

Midi (5-9 kg) 78 db (33,3 Ft/db) 2.600 Ft/cs

Maxi+ (10-20 kg) 62 db (41,13 Ft/db) 2.550 Ft/cs

Junior (12-25 kg) 54 db (42,59 Ft/db) 2.300 Ft/cs

2012. jan. 19. 07:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Én most tervezem kipróbálni,az Auchanban is 28 ft ra jön ki a mini.Majd megírom a véleményemet:)
2012. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben!Várom!:)És előre is köszi!:)
2012. jan. 19. 13:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Vettem pelust, a Mini ami 3-6 kg-ig van az 24 ft-ra jött ki az Auchanban, azt csak felbontottam, mert még nem aktuális, a maxi 33 ft darabja.Dereka nem gumis, viszont nagyon vékony, mint a Pampers Premium Care(ezt használjuk éjszaka)a Sleepyt nappalra vettem, teljesen jól vizsgázott.Aranyos a mintázata is, és nem az a neilonos borítású, a szaga kicsit érdekes.Nem büdös, csak nekem fura.
2012. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi ma vettünk 1 csomaggal.Hát.....Egyszerűen borzasztó.Nem gumis a dereka(ami nem is lenne baj),és nem gumis a tépőzárja sem(egyáltalán nem).Alig lehet rácsatolni a kisfiamra.Nem beszélve arról,hogy olyan,mint ha sütőpapírt fognék.Szóval véleményem szerint egy nagy nulla!Én már rengeteg olcsóbb pelust kipróbáltam(mert úgy gondoltam,hogy nem kell leírni egyből,hanem ki kell próbálni),és az én véleményem,hogy igaz az a mondás,miszerint:Olcsó húsnak híg a leve!Majd megpróbálom elpasszolni,mert végül is mindenkinek más és más a jó.Lehet másnak bejön!:)
2012. jan. 21. 12:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom testalkatára jó (elég vékonyka), a szagával nem vagyok igazából kibékülve.Te nem furcsállod kicsit?
2012. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na igen!Az "illata".Hát.....Azzal se vagyok kibékülve.Nekem abszolút nem tetszik ez a pelus!
2012. jan. 22. 07:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, akkor azt hiszem hanyagolom... Nekünk volt már olcsó pelus jó, de aminek nem gumis a tépőzárja az kiseik alapból nálunk. Örülök, hogy megírtad a vélenyed róla! Ne add fel a próbálgatást!

Nekünk amúgy a rossmannos, DM-s, Tescos nagyon bejött míg a Pampers nem. Bár a legutóbbi Tescossal most nem voltam megelégedve:(

2012. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!