Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az óvodába szoktatás hogyan...

Az óvodába szoktatás hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenhol máshogy szerintem.Nálunk nincs valami nagy beszokatás, első nap bevittem ott maradtam vele egy kicsit kb. 1 órát, aztán eljöttem, akkor már egész jól el volt megnyugodott, délután mentem érte.Másnap reggel vittem és ott hagytam volt nagy sírás, aztán még ez ment egy darbig mármint a sírás reggelente aztán elmúlt és már szeretett menni az oviba.
2012. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy, hogy addig marad az anyuka, ameddig ő akar vagy a gyereke akarja, persze az óvónéni is ad közben tanácsot.

Én első nap ott voltam vele 2 órát, utána hazajöttünk. Második nap is ott voltam vele, bár akkor már reggel közölte velem a lányom, hogy hazamehetek, ő marad egyedül. Így a 3. naptól egyedül volt, de egy hétig csak 2 órát volt, mindig mentem érte ebéd előtt. Aztán jött a karácsony, újévben újrakezdtük, azt mondta első nap, hogy ő bent is akar aludni, így azóta ott is alszik. Nem volt sírás.

2012. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, reggel mindenki bevitte a gyermekét és délután kellett értük menni.
2012. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kb annyi volt, hogy első nap ott voltam vele, ebéd előtt hazamentünk, második naptól fogva ebéd után mentünk haza, harmadik naptól már el is mentem úgy 10 körül, második héten már ott aludt, és én sem voltam ott vele. Egyszer se sírt (igaz, előtte már csanába járt).
2012. jan. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!