Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5éves lányomnak szűrkül...

2,5éves lányomnak szűrkül elől az egyik foga, zománc? Miért?

Figyelt kérdés
csokit napi 1-et kap...mossuk a fogát..nem értem.mit tehetnék?
2012. jan. 18. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
fogmosás után este kap még valamit vizen kívül? pl tejet, kakót, éjszaka valamit?
2012. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy tejfogam (elöl, első), ami szürke volt. El volt halva. Nem volt vele semmi gond, csak szürke volt. Miután kihullott, szép fehér fog jött utána.
2012. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen.lefekvés elött tejet kap cumisüvegből napi 2szer
2012. jan. 18. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
esetleg nem ütötte be valahová? attól lehet olyan, hogy elhal és elszíneződik az egyik fog
2012. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elsö vagyok,


akor meg van az oka. a kisgyerekenek leginkább azért romlik a foguk mert lefekvés elött tejet, kakaót kapnak.

ezek lesznak az olyan 3-4 évesek akiknek teljesen rohad a foguk szinte feketén hullanak el a tejfogak.

2012. jan. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor cumisüveget ne adjak vagy tej után mossam még meg a fogát?
2012. jan. 19. 10:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Jujj nagyon el lehet szúrni a fogakat az esti tejcizéssel. Ha nem is mosod meg, de az a legjobb perse, de töröld le valami nedves kendővel a fogakat.

A másik, hogy lehet, hogy beütötte, de nem volt komolyabb és nem is tudtad, és az ütéstől szineződik.

De az ivászatra figyelj, utána mindig mosd ki a száját, a fogait. Csoki után is.

2012. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!